Lietuviškų klubų dvikovoje – dramatiška CSKA pergalė

Ramūnas Šiškauskas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Ramūnas Šiškauskas
Šaltinis: Eurobasket.lt
0

Rusijos krepšinio čempionato rungtynėse Maskvos „Dinamo“ (8 pergalės ir 5 pralaimėjimai) ekipa su dviem lietuviais namuose 69:71 (18:18 20:13 18:18 13:22) po dramatiškos kovos nusileido Maskvos CSKA (13 ir 0) komandai su Ramūnu Šiškausku.

Likus žaisti 1 minutę „Dinamo“ dar buvo priekyje 69:68, tačiau T.Langdonas jau kitoje atakoje laisvas gavo kamuolį prie trijų taškų linijos ir varžovus nubaudė taikliu metimu. Svečiai išsiveržė į priekį – 71:69. B.Nachbaras galėjo išlyginti rezultatą, tačiau jo metimas iš po krepšio skriejo pro šalį. Aikštelės šeimininkai sugebėjo apsiginti nuo Eurolygos čempionų atakos ir dar savajai atakai turėjo 21 sekundę. Jos metu J.Pargo veržėsi po krepšiu, tačiau apsuptas trijų varžovų pametė kamuolį, o jį pagavo laisvas prie trijų taškų zonos likęs B.Nachbaras, tačiau slovėno metimas aidint finalinei rungtynių sirenai skriejo pro šalį.

R.Šiškauskas per 32 minutes pelnė 15 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 6/8 baudos metimai), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei buvo trečias pagal rezultatyvumą savo klubo gretose.

Sėkmingiau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 18 ir 17 taškų įmetę Trajanas Langdonas bei Matjazas Smodišas.

„Scanpix“ nuotr./Robertas Javtokas

Darjušas Lavrinovičius per 3 žaidimo minutes surinko 2 taškus (1/2 dvitaškiai) ir sugriebė 2 kamuolius.

Robertas Javtokas per 36 minutes pelnė 13 taškų (6/8 dvitaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje.

Sėkmingiau už lietuvį rungtyniavo tik 20 taškų įmetęs Bostjanas Nachbaras. Travisas Hansenas pridėjo 12 taškų.