-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2010 08 17

Krepšininkai jaunimo olimpiadoje pataikė vos vieną baudą iš 13-os ir apmaudžiai pralaimėjo Egiptui

Lietuvos krepšininkai Singapūre vykstančiose jaunimo olimpinėse žaidynėse nelauktai turėjo pripažinti Egipto komandos pranašumą rezultatu 31:33 (24:12). Mūsiškiams tai buvo pirma nesėkmė.
Lietuviai patyrė apmaudžią nesėkmę
Lietuviai patyrė apmaudžią nesėkmę. / A.Pliadžio/LTOK nuotr.

Kaip rašo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) svetainė internete, susitikimo pradžia nežadėjo nieko bloga. Po trijų taiklių tritaškių lietuvių persvara nekėlė jokių abejonių 9:0. Vėliau skirtumas padidėjo iki 18:6, o po pirmo kėlinuko – iki 24:12.

Vargu ar buvo tribūnose žiūrovų, abejojančių Lietuvos pergale. Tik Egipto vyrai, nuolat per pertraukėlę kėlę akis į dangų, tikėjosi iš aukštybių paramos. Tą paramą varžovams suteikė patys lietuviai.

Po pertraukos rezultatas pradėjo švelnėti: 24:19, 26:24, 29:28. Egiptiečiai kovojo, o mūsiškiai stoviniuodami, šaudydami netaikliai iš toli bei nepataikydami iš po krepšio tarsi laukė antro kėlinuko pabaigos.

Deja, ta pabaiga buvo labai liūdna mums. Paskutinę sekundę egiptietis pataikė tritaškį ir išplėšė savo komandai stebuklingą pergalę. Po taiklaus metimo visi Egipto žaidėjai supuolė ant kelių dėkoti Alachui, o lietuviai paliko aikštelę nuleidę galvas.

Trenerio Dariaus Dikčiaus auklėtiniai pataikė vos vieną baudų metimą iš 13-os. Rezultatui esant 31:30 mūsiškiai metė net 6 baudas ir pataikę bent dvi galėjo pirma laiko nugalėti. Taškus pelnė: R.Narkevičius – 11, M.Mockevičius – 9, M.Užupis – 7, M.Paliukėnas – 4.

Tiesa, dar niekas neprarasta, visi keliai garbės pakylos link atviri, tačiau mūsiškiai susikomplikavo padėtį turnyro lentelėje. Paskutines grupės rungtynes su Argentinos komanda būtina laimėti.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?