Lietuvos krepšinio rinktinė universiadoje iškovojo bronzos medalius

Lietuva kovoje dėl bronzos palaužė rusus
basketnews.lt nuotr. / Lietuva kovoje dėl bronzos palaužė rusus
Šaltinis: BNS
0

Vitoldo Masalskio vadovaujama Lietuvos rinktinė 26-osios studentų vasaros universiados Kinijoje vaikinų krepšinio turnyre iškovojo bronzos medalius.

Pirmadienį mažajame finale Lietuvos studentai po atkaklios ir permainingos kovos 76:74 (14:19, 10:16, 24:11, 28:28) įveikė Rusijos komandą ir atsirevanšavo jai už nesėkmę 62:77 grupės varžybose.

25 taškus nugalėtojams mače dėl trečiosios vietos pelnė Ernestas Ežerskis, 16 – Gediminas Orelikas, 9 – Julius Jucikas, 8 – Gediminas Žylė.

Rusijos ekipoje išsiskyrė Aleksejus Kurcevičius (24 tšk.), Anatolijus Kaširovas (17 tšk.) ir Dmitrijus Golovinas (10 taškų).

Tai tryliktasis Lietuvos studentų komandos medalis Kinijoje – lietuvių sąskaitoje 5 aukso, 5 sidabro ir 3 bronzos apdovanojimai.

Universiados aukso medalių likimas paaiškės Serbijos ir Kanados vaikinų krepšinio rinktinių susitikime.