2010 10 28

Lietuvos krepšinio taurėje – nelengvos LKL klubų pergalės

Trečiadienį sužaistos dvejos pirmosios Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro I etapo rungtynės. Jose nelengvas pergales iškovojo svečiuose rungtyniaudami Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubai.
Antrą pergalę Eurolygos jaunių turnyre šventė jaunieji žalgiriečiai
Krepšinis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Klaipėdos „Neptūnas“ varžovų aikštelėje 87:78 (16:13, 22:23, 15:28, 34:14) palaužė kitą uostamiesčio klubą „Naftą–Universitetą“ (NKL), o Utenos „Juventus“ Molėtuose 78:74 (25:34, 15:13, 21:13, 17:14) privertė pasiduoti „Ežerūną–Karį“ (RKL).

„Neptūnui“ pergalę lėmė sėkmingas ketvirtas kėlinys, po 3 kėlinių „Nafta–Universitetas“ dar tvirtai pirmavo 64:53.

„Naftai–Universitetui“ 20 taškų pelnė Viktoras Chodosovskis, 16 – Tadas Klimas.

„Neptūną“ į pergalę vedė Valdas Vasylius, surinkęs 24 (13 – per ketvirtą kėlinį) taškus. 18 taškų pridėjo Martynas Mažeika, 13 – Mindaugas Girdžiūnas.

Atsakomąsias rungtynes komandos žais lapkričio 2 dieną „Neptūno“ salėje.

Molėtuose LKL atstovai savo pranašumą taip pat įrodė tik per ketvirtą kėlinį. Tiesa, po trečio ketvirčio priekyje minimalia persvara taip pat buvo jie (61:60).

Molėtiškių gretose sėkmingiausiai žaidė Tomas Lukoševičius (16 tšk.), Marius Kugauda (15 tšk.) ir Raimondas Ambrulaitis (13 tšk.).

25 taškais prie „Juventus“ pergalės prisidėjo Marius Pociukonis, 17 – Arūnas Vasiliauskas, 11 – Aurimas Kieža.

Atsakomosios rungtynės Utenoje bus žaidžiamos lapkričio 9 dieną.