Lietuvos krepšinio trijulė pasaulio čempionate nukovė rusus, bet nusileido Katarui

„Štangistai“
Fotodiena/Edvardo Blaževičiaus nuotr. / „Štangistai“
Šaltinis: BNS
0

Ketvirtadienį Lietuvos trys prieš tris (3x3) vyrų krepšinio komanda, pasivadinusi Vilniaus „Štangistų“ vardu, kurią sudaro Ovidijus Varanauskas, Vitalijus Lukša, Darius Tarvydas ir Giedrius Marčiukaitis, iškovojo antrą pergalę iš eilės FIBA pasaulio 3x3 čempionate Rusijos sostinėje.

FIBA reitingų lentelėje užimantys 7-ąją poziciją užimantys lietuviai 19:13 įveikė Rusijos (10) ekipą bei tapo vienvaldžiais šešių ekipų B grupės lyderiais.

Vakare vykusiose rungtynėse lietuviai 11:15 turėjo pripažinti ketvirtojoje pozicijoje grupėje esančių Kataro (23 pozicija) krepšininkų pranašumą.

Vienvaldžia B grupės lydere tapo favorite laikoma Rumunijos (2 reitingas; 3 pergalės ir 0 pralaimėjimų) ekipa, kuri 19:11 įveikė grupės autsaiderius Venesuelos (15; 0/3) krepšininkus.

Į antrąją vietą grupėje pakilo Rusijos (10; 2/1) komanda, net 21:3 sutriuškinusi penktojoje pozicijoje esančius Argentinos ARG (18; 1/2) atstovus.

Iš viso pirmenybes Maskvoje pradėjo 24 vyrų krepšinio komandos, kurios suskirstytos į 4 grupes po 6. Į čempionato aštuntfinalį iškops keturios geriausios kiekvienos grupės ekipos.