2011 01 06

Lietuvos ledo ritulio čempionate didėja intriga

Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų Centro diviziono „A“ grupėje Kauno LRK rezultatu 7:4 (1:1, 1:1, 5:2) nugalėjo Kėdainių LRK klubą.
Ledo ritulys
Ledo ritulys / Hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Atkaklios rungtynėse ekipos žengė koja kojon iki pat paskutiniojo kėlinuko pabaigos. Rungtynėse netrūko kietos kovos, bei žaidėjų muštynių vienas prieš vieną.

Dvikovos paskutiniajame kėlinyje kauniečiai spurtavo trimis įvarčiais ir atitrūko 6:3. Kėdainių LRK rezultatą sušvelnino iki 6:4, tačiau iki dvikovos pabaigos likus 48 sekundėms tašką dvikovoje padėjo Remigijus Guoga.

Kauno ekipoje sužibėjo Andrius Petraitis, kuris pelnė 4 įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Per iki šiol vykusias 7 rungtynes ledo ritulininkas pasižymėjo vos 2 kartus.

Po pergalės kauniečiai kyla į viršų ir čempionate didina intrigą. Į finalo ketvertą iš diviziono tiesiogiai pateks nugalėtojas, antrą, trečią vietas užėmę klubai kovos su likimo draugais iš Vakarų diviziono.

Kėdainių LRK: Vladislovas Rudzinskas 3, Marius Krikštanaitis 1 įvartis,
Kauno LRK: Andrius Petraitis 4, Remigijus Guoga 2, Tomas Budrauskas 1 įvartis.

Rytų-Centro diviziono A grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)
1. Elektrėnų „Poseidonas“        5 4 0 0 1  25:18   12
2. Vilniaus „Vanvita“            5 3 0 0 2  25:19    9
3. Kauno LRK                     7 3 0 0 4  30:33    9
4. Kėdainių LRK                  6 2 1 0 2  26:26    8
5. Kauno „Charlie Pizza“         5 1 0 1 3  16:25    4

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną bus įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. „Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.