2014 01 03

„Neptūno“ tritaškių viesulas nenutraukė pergalingo „Lietuvos ryto“ žygio LKL

Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir toliau lieka nenugalėtas LKL čempionate. Pirmąją mačo pusę įspūdingai tritaškius mėtęs Klaipėdos „Neptūnas“ tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose. Tačiau sostinės krepšininkai po ilgosios pertraukos atsigavo ir nesunkiai 88:79 (18:25, 17:21, 30:8, 23:25) įveikę uostamiesčio klubą.
Omaras Cookas
Omaras Cookas / Aurelijos Kripaitės nuotr.

„Neptūnas“ mačą pradėjo tolimu šūviu, ir vėliau tritaškiai tapo pagrindiniu uostamiesčio ekipos ginklu. Nors kelias pirmąsias mačo minutes komandos žaidė apylygiai – Klaipėdos klubas po pirmųjų dešimties minučių jau turėjo 7 taškų pranašumą – 25:18.

Uostamiesčio komanda metė vieną tritaškį po kito ir antrajame kėlinyje atitrūko nuo vilniečių 10 taškų – 41:31. Netrukus dar vieną tolimą šūvį paleido Vytautas Šarakauskas – 44:31. Iki ilgosios pertraukos „Lietuvos rytui“ priartėti prie agresyviai nusiteikusio „Neptūno“ pavyko tik per žingsnelį – 35:46.

Trečiajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ pabudo – sostinės ekipai išlyginti rezultatą prireikė pusės kėlinio. Klaipėdiečiai pralaimėjo atkarpą 2:13. Likus 2 minutėm iki trečiojo kėlinio pabaigos Stevanas Jelovacas pataikė tolimą metimą ir vilniečiai įgijo 5 taškų pranašumą – 53:48. Renaldas Seibutis likus pusei sekundės iki priešpaskutinio ketvirčio pabaigos pataikė įspūdingą metimą iš savo aikštės pusės ir rezultatas tapo 65:54.

Paskutiniame kėlinyje „Neptūnas“ dar bandė grąžinti mačo intrigą, tačiau vilniečiai žaidė užtikrintai. Įpusėjus kėliniui „Lietuvos rytas“ pelnė 5 taškus be atsako ir dar labiau padidino savo pranašumą – 76:61. Nuaidėjus finalinei sirenai rezultatas buvo 88:79, sostinės ekipos naudai.

„Lietuvos rytas“: Juanas Palaciosas (11 atk. kam.) ir Darius Songaila po 19, Stevanas Jelovacas 15, Renaldas Seibutis 12, Martynas Gecevičius 11.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 21, Valdas Vasylius 20, Vytautas Šarakauskas 11, Mindaugas Girdžiūnas 10.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius