2011 10 06

„Lietuvos rytas“ galingai pradėjo LKL čempionatą – „Naglis“ sutriuškintas

Pergale Lietuvos krepšinio lygos (LKL) lygos sezoną pradėjo šalies vicečempionas Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas, kuris išvykoje 71:51 (12:15, 22:9, 23:10, 14:17) nugalėjo Palangos „Naglio“ krepšininkus.
Treniruotėje
„Lietuvos ryte“ rezultatyviausiai žaidė amerikietis Lawrence'as Robertsas. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Lietuvos ryto“ sudėtyje šiame mače nebuvo Jono Valančiūno, kuriam suteikta savaitė poilsio, taip pat įžaidėjo Tyrese'o Rice'o.

„Naglis“ vilniečiams priešinosi tik pirmąsias dešimt minučių, po kurių jie buvo priekyje rezultatu 15:12. Jau antrojo kėlinio pradžioje „Lietuvos rytas“ surengė spurtą ir jau pirmavo (18:15). Nors „Naglis“ dar trumpam buvo priekyje (22:20), bet vėliau „Lietuvos rytas“ vėl išsiveržė į priekį ir kėliniui pasibaigus jų pranašumas siekė dešimt taškų – 34:24.

Po pertraukos skirtumas nuolat tik augo, vienu metu „Lietuvos rytas“ pirmavo jau 53:30. Paskutinis kėlinys jau buvo tik formalumas, nors „Nagliui“ pavyko kiek sumažinti deficitą, tačiau pergalę vis vien iškovojo svečiai – 71:51.

„Lietuvos rytas“: Lawrence'as Robertsas 15 (10 atk. kam.), Renaldas Seibutis 12, Bradas Newley (7 atk. kam.) ir Vilmantas Dilys po 10.

„Naglis“: Dane'as Johnsonas (9 atk. kam.) ir Bilalas Bennas po 12, Nikita Barinovas ir Paulius Kleiza po 8.

„Lietuvos rytui“ ši pergalė buvo pirmoji LKL čempionate. Tuo tarpu „Naglis“ patyrė antrą nesėkmę iš eilės, antradienį 68:75 nusileidęs ir Kauno „Žalgiriui“.