Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lietuvos rytas“ prieš Europos taurės burtus pateko į stipriausiųjų krepšelį

Martynas Gecevičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Martynas Gecevičius
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jau pirmadienį Barselonoje bus ištraukti 2014-2015 metų sezono Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyro burtai. Po penktadienį Belgijoje pasibaigusio ULEB Eurolygos kvalifikacinio turnyro paaiškėjo visos dėl Europos taurės kovosiančios komandos, kurios pagal pajėgumą buvo suskirstytos į krepšelius.

Antrajame pagal pajėgumą Senajame žemyne krepšinio turnyro reguliariajame sezone žais 36-os komandos suskirstytos į dvi konferencijas, o vėliau ir į šešias grupes.

Lietuvos krepšinio lygos bronzos medalininkas Vilniaus „Lietuvos rytas“ 2 konferencijoje pateko į pajėgiausių klubų krepšelį ir reguliariajame sezone tikrai nesusitiks su Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) komanda bei Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) ekipa, kurioje sezono pradžioje dėl traumos negalės žaisti Mantas Kalnietis.

Krepšelių sudėtys:

1 konferencija, 1 krepšelis: Nimburko ČEZ (Čekija), Kantu „Acqua Vitasnella“ (Italija), Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija); 2 krepšelis: Saragosos CAI, Sevilijos „Baloncesto“, Gran Kanarijos Las Palmo „Herbalife“ (visos Ispanija); 3 krepšelis: Ostendės „Telenet“ (Belgija), Romos „Acea“, Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (abu Italija); 4 krepšelis: Liono Vilerbano ASVEL (Prancūzija), Šarlerua „Spirou Belgacom“ (Belgija), Strasbūro SIG (Prancūzija); 5 krepšelis: Nansi SLUC, Dižono JDA, Paryžiaus „Levallois“ (visi Prancūzija); 6 krepšelis: Oldenburgo „EWE Baskets“, Bonos „Telekom Baskets“, Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (Visi Vokietija);

2 konferencija, 1 krepšelis: Maskvos srities „Chimki“, Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (abu Rusija), Vilniaus „Lietuvos rytas“; 2 krepšelis: Bandirmos „Banvit“, Stambulo „Besiktas“, Izmiro „Pinar Karsiayaka“ (Turkija); 3 krepšelis: Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija), Sanks Peterburgo „Zenit“, Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (abu Rusija); 4 krepšelis: Belgrado „Partizan“ (Serbija), Rygos VEF, Ventspilio „Ventspils“ (abu Latvija); 5 krepšelis: Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis), Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija), Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija); 6 krepšelis: Salonikų PAOK (Graikija), Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija), Solnoko „Olaj“ (Vengrija).

Į kitą varžybų etapą, Last 32 turnyrą, pateks po keturias geriausius kiekvienos grupės klubus, prie kurių prisijungs dvylika į Europoje klubinio turnyro ULEB Eurolygos Top 16 etapą nepatekusių komandų. Tada 32 ekipos bus padalintos į aštuonias grupes po keturias ir po dvi geriausias iš jų pateks į aštuntfinalio varžybas.

Europos taurės savininkas automatiškai iškovos kelialapį į 2015-2016 metų ULEB Eurolygos turnyrą.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek