„Lietuvos ryto“ rungtynėse aikštelėje pasirodė Supermenas

Supermenas buvo ginkluotas plakatu „Seibuti, pavaryk!“
A.Pliadžio nuotr. / Supermenas buvo ginkluotas plakatu „Seibuti, pavaryk!“
0

Vilniaus „Lietuvos ryto“ rungtynėse pirmadienį įvyko linksmas incidentas. Antrajame kėlinyje vienu metu su krepšininkais aikštelėje pasirodė ir Supermenas.

Populiaraus JAV komiksų ir filmų herojaus kostiumu apsirengęs sirgalius į aikštelę išbėgo tuo metu, kai krepšininkai grįžinėjo po minutės pertraukėlės.

Plakatu „Seibuti, pavaryk!“ ginkluotas įsibrovėlis ant parketo neužsibuvo, o apsauga į incidentą nespėjo net sureaguoti. Vėliau tas pats sirgalius ne kartą buvo pastebimas ir tribūnose.

Renaldas Seibutis po mačo neslėpė pastebėjęs jam skirtą akciją, tačiau plačia šypsena tikino įsibrovėlio nepažįstantis. „Tai tikrai nebuvo mano giminaitis ar pažįstamas. Šiaip sirgalius“, – šypsojosi krepšininkas.

Penktąja iš tiek pat galimų „Lietuvos ryto“ pergale Europos taurėje pasibaigusiame mače (82:72) R.Seibutis į Novo Mesto KRKA (Slovėnija) krepšį įmetė 14 taškų.

Papildyta 0.15 val. Panašu, jog R.Seibutis vis dėlto pažįsta jį paskatinti originaliu būdu į aikštelę išbėgusį sirgalių. Tai buvo Radiocentro laidos „Po ketvirtos“ vedėjas Simas Stankus, kuris R.Seibučiui metė jau antrą iššūkį.