-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2010 07 18

Lietuvos vyrų krepšinio rezervinė rinktinė vėl nusileido kinams

Roberto Kuncaičio treniruojama rezervinė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė antrą kartą buvo priversta pripažinti Kinijos komandos pranašumą. Šį sykį lietuviai nusileido rezultatu 77:81 (6:10, 19:20, 30:23, 22:28).
Krepšinio kamuolys
Lietuviai Kinijoje patyrė antrąją nesėkmę iš eilės / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Kinija Lietuva

Trečią kartą Lietuvos ir Kinijos komandos susikaus liepos 20-ąją.

Mačas prasidėjo vangiai. Abi komandos daug klydo, metimai buvo netikslūs. Tiesa, mūsiškiams fortūna šypsojosi šiek tiek plačiau, todėl R.Kuncaičio auklėtiniai pirmosiomis minutėmis buvo priekyje – 3:1. Vis dėlto pranašumu lietuviai džiaugėsi neilgai. Kinai perėmė iniciatyvą ir spurtavę susikrovė šešių taškų persvarą – 9:3. Puolime Lietuvos krepšininkams sekėsi itin sunkiai. Nors Kinijos rinktinė atakuodama taip pat neblizgėjo, po pirmo kėlinio žalius-baltus marškinėlius vilkintys žaidėjai atsiliko rezultatu 6:10.

Jau per pusantros minutės Lietuvos komanda antrame ketvirtyje pelnė tiek taškų, kiek buvo įmetusi per pirmą kėlinuką – 14:10. Vis dėlto aikštės šeimininkai išsikapstė iš duobės ir išlygino rezultatą – 17:17. Kinai ėmė bombarduoti lietuvių krepšį nuo trijų taškų zonos – 17:23. Atsakę septyniais taškais iš eilės R.Kuncaičio auklėtiniai susigrąžino nežymią persvarą – 24:23. Tiesa, išlaikyti iniciatyvos Lietuvai nepavyko ir Kinija ketvirtį baigė pirmaudama penkiais taškais – 30:25.

Rezultatyviai prasidėjusiame trečiame kėlinyje lietuviai žaibiškai panaikino deficitą – 36:36, tačiau išsiveržti į priekį nesugebėjo. Kinai sugebėjo pristabdyti įsibėgėjusius priešininkus ir vėl atitrūko keliais taškais – 47:43. Kėlinio pabaiga R.Kuncaičio ekipai susiklostė ypač sėkmingai. Mūsiškiams pavyko persverti rezultatą ir prieš lemiamą mačo dalį Lietuva pirmavo 55:53.

Prasidėjus svarbiausioms rungtynių minutėms lietuviai išliko šaltakraujiški ir sukaupė penkių taškų pranašumą – 62:57. Vis dėlto persvara džiaugėsi labai trumpai. Kinai spurtavo ir Lietuvos rinktinė buvo priversta vytis – 62:63. Permaininga kova tęsėsi. Kinai atsiplėšė ir likus žaisti tris minutes įgijo septynių taškų pranašumą – 74:67. Lietuviai rankų nenuleido ir likus rungtyniauti apie 50 sekundžių ekipas skyrė jau tik du taškai – 75:77. R.Kuncaičio auklėtiniai turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau ja nepasinaudojo ir antrą kartą turėjo pripažinti kinų pranašumą.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?