2014 10 31

Linas Kleiza ir Mindaugas Kuzminskas Eurolygoje įmetė po 11 taškų

Itin svarbią pergalę Eurolygos C grupėje penktadienį iškovojo Lino Kleizos atstovaujama italų Milano „Emporio Armani“ (1/2) ekipa, kuri svečiuose 81:74 (25:21, 18:22, 13:16, 25:15) palaužė Miuncheno „Bayern“ (1/2) krepšininkus.
Linas Kleiza
Linas Kleiza / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Viską lėmė ketvirtasis mačo kėlinys: likus žaisti kiek mažiau nei 2 minutes Duško Savanovičius priartino šeimininkus iki vieno metimo – 72:74, tačiau Milano žaidėjai spurtavo 7:0 ir tapo nepavejama.

25 minutes žaidęs L.Kleiza įmetė 11 taškų (3/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), sugriebė 4, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

„Bayern“: Heiko Schaffartzikas 15 (4/6 tritaškiai), Duško Savanovičius 13, Vladimiras Štimacas 12, Johnas Bryantas 10 (10 atk. kam.).

„Emporio Armani“: Joe Raglandas (3/7 tritaškiai) ir Danielis Hackettas (6 rez. perd.) po 16, Linas Kleiza 11, Samardo Samuelsas 10.

Šioje C grupėje penktadienį ir vėl nugalėjo „Barcelona“ ekipa, sutriuškinusi lenkų Zgorželeco „Turow“ 86:67 (23:21, 26:16, 23:18, 14:12).

Ispanijos čempionus į trečiąją pergalę paeiliui vedė vidurio puolėjas Justinas Doellmanas. Amerikietis įmetė 20 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus. Deshaunas Thomasas pridėjo 16 taškų, Alejandro Abrinesas ir Ante Tomičius  – po 10.

Zgorželeco ekipai Damianas Kuligas surinko 19 taškų, Mardy Collinsas – 15, Urošas Nikoličius – 9.

B grupėje be kluptelėjimų ir toliau žygiuoja Malagos „Unicaja“ (3/0) ekipa su dar vienu mūsų šalies rinktinės nariu – Mindaugu Kuzminsku. Ispanai namuose 75:69 (20:19, 18:17, 25:14, 12:19) įveikė Limožo CSP (1/2) klubą.

M.Kuzminskas sužaidė rezultatyviai – per 22 minutes, kaip ir L.Kleiza, įmetė 11 taškų

M.Kuzminskas sužaidė rezultatyviai – per 22 minutes, kaip ir L.Kleiza, įmetė 11 taškų (2/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo 5, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, suklydo 2 kartus, sykį prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 13 taškų surinkę Franas Vazquezas. 11 pridėjo Vladimiras Golubovičius.

14 taškų pralaimėjusiems surinko Jamaras Smithas (5 rez. perd.), 11 – Nobelis Boungou-Colo.

Be nesėkmių B grupėje žaidžia ir Maskvos CSKA (3/0). Ji išvykoje 76:72 (18:19, 18:20, 17:10, 23:23) nugalėjokroatų Zagrebo „Cedevita“.

„Cedevita“: N.Gordičius 21, R.L.Ukičius 13, M.Bilanas 10 (6 atk. kam.), I.Ramljakas 7, K.Žganecas 6, F.Pilevičius ir L.Babičius – po 5.

CSKA: N. de Colo ir M.Teodosičius – po 14, S.Weemsas 13, A.Voroncevičius 10, D.Nicholsas 7, A.Kaunas 6, V.Fridzonas 5.