2014 11 10

Linas Kleiza neįmėtė lemiamo metimo ir „Emporio Armani“ nusileido dviejų lietuvių „Grissin Bon“

Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (4/1) ekipa su Rimantu Kaukėnu ir Kšištofu Lavrinovičiumi tapo Italijos krepšinio čempionato lydere, kai pirmadienį namuose 77:76 (21:17, 20:2017:17, 19:22) įveikė Milano „Emporio Armani“ (3/2) su Linu Kleiza.
Linas Kleiza
Linas Kleiza / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Likus žaisti tris minutes iki rungtynių pabaigos L.Kleizos tritaškis išvedė „Emporio Armani“ į priekį (68:66), tačiau „Grissin Bon“ tai nepalaužė.

Nervingoje rungtynių pabaigoje šeimininkai buvo užtikrinti mesdami baudų metimus, o paskutinę sekundę mestas L.Kleizos tritaškis buvo netaiklus.

R.Kaukėnas buvo rezultatyviausias šeimininkų komandos žaidėjas. Per 24 minutes veteranas įmetė 16 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.) ir atkovojo du kamuolius.

K.Lavrinovičius „Grssin Bon“ ekipai per 19 minučių įmetė 8 taškus (3/7 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo keturis kamuolius ir blokavo metimą.

„Grssin Bon“ ekipai A.Cinciarini įmetė 13, o A.Della Velle – 12 taškų.

L.Kleiza Milano komandai per 19 minučių įmetė 4 taškus (0/2 dvit., 1/5 trit., 1/1 baud.) ir atkovojo tris kamuolius.

„Emporio Armani“ gretose išsiskyrė 23 taškus įmetęs D.Alexanderis, 13 taškų pridėjo D.Mossas, 12 – J.Raglandas.