2010 12 07

Linas Kleiza pelnė 12 taškų, bet „Raptors“ pralaimėjo (video)

Dar vieną nesėkmę NBA čempionate patyrė Toronto „Raptors“ klubas. Nors lietuvis Linas Kleiza žaidė rezultatyviai, jo komanda 100:124 nusileido Indianos krepšininkams.
Rungtynių akimirka / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Linas Kleiza

Tai buvo jau 13-a „Raptors“ nesėkmė. Tampa tradicija, kad Toronto krepšininkai labai prastai pradeda rungtynes. Ir šį kartą po pirmo kėlinio 31:18 pirmavo „Pacers“ penketas. Per antrą kėlinį Indianos krepšininkai savo pranašumą padidino dar 11 taškų ir beveik nulėmė rungtynių baigtį.

L.Kleiza per 17-a aikštelėje praleistų minučių pelnė 12 taškų ir atkovojo 4 kamuolius. Lietuvis įmetė 4 iš 12 dvitaškių, pataikė vienintelį tritaškį (iš 4) ir vieną baudą.

Rezultatyviausias nugalėtojų komandoje buvo 21 tašką surinkęs ispanas J.M.Calderonas.

Indianos klube pasižymėjo B.Rushas, pelnęs 26 taškus. Indianos klubas dabar turi 10 pergalių ir 9 pralaimėjimus.