2010 12 12

Linas Kleiza su „Raptors“ ištirpdė 25 taškų deficitą ir įveikė „Pistons“ (video)

Devintą pergalę 24-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečią vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione užimantis Toronto „Raptors“ klubas su Linu Kleiza.
L.Kleiza pelnė 20 taškų
Linas Kleiza pelnė 11 taškų. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį svečiuose „Raptors“ krepšininkai tik ypač sėkmingai žaisdami ketvirtame kėlinuke galiausiai rezultatu 120:116 (28:29, 25:43, 30:27, 37:17) įveikė Rytų konferencijos Centrinio diviziono autsaiderę Detroito „Pistons“ (7/18) ekipą ir nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 11 taškų, sugriebė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei po du kartus suklydo ir prasižengė. Per 20 minučių (20:01) L.Kleiza pataikė vienintelį mestą tritaškį, 3 dvitaškius iš 5 bei realizavo abu baudų metimus.

Net 31 tašką nugalėtojams pelnė Jerrydas Baylessas, po 22 – Andrea Bargnani ir Leandro Barbosa, 16 – DeMaras DeRozanas.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Benas Wallace'as, Rodney Stuckey (po 23 tšk.), Charlie Villanueva (17 tšk.), Tayshaunas Prince'as (12 tšk.) ir Richardas Hamiltonas (10 tšk.).

Šiame susitikime „Raptors“ krepšininkams pavyko panaikinti net 25 taškų atsilikimą, kurį šeimininkai buvo susikrovę trečiame kėlinyje. Tai naujas rekordas.

Anksčiau Toronto klubui pavyko laimėti rungtynes, kai varžovai pirmavo 22 taškais. Tai įvyko 2009-ųjų lapkričio 13 dieną per mačą su Los Andželo „Clippers“ komanda.