2013 12 26

Linas Kleiza taškų nepelnė, bet „Fenerbahce“ iškovojo pergalę

Nelengvą pergalę Turkijos pirmenybėse iškovojo Stambulo „Fenerbahce“ (8/4) komanda, kurios garbę gina Linas Kleiza. Željko Obradovičiaus treniruojama ekipa iš Stambulo svečiuose 76:68 (29:11, 17:18, 12:20, 18:19) palaužė Trabzono „Trabzonspor“ (2/10) krepšininkus.
Linas Kleiza
Linas Kleiza / budivelnyk.ua nuotr.

Dviženklę persvarą po didžiosios persvaros iššvaistęs Stambulo klubas paskutinėmis minutėmis turėjo gelbėtis. Esant lygiam rezultatui 66:66, Stambulo komanda spurtavo 10:2 ir taip iškovojo aštuntąją pergalę pirmenybėse.

21 minutę žaidęs Lietuvos krepšinio rinktinės narys L.Kleiza prametė abu mestus metimus (0/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai) ir nepelnė taškų, tačiau po krepšiu sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Į pergalę „Fenerbahce“ vedė 22 taškus įmetęs Omeras Onanas, po 12 taškų pridėjo Melihas Mahmutoglu ir Bojanas Bogdanovičius, po 10 – Bo McCalebbas ir Gašperas Vidmaras.

Pralaimėjusiems po 15 taškų pelnė Kirkas Penney ir Jackas Cooley, 12 – Kaya Pekeris.

Turkijos krepšinio čempionate pirmauja Balikeširo „Banvit“ (11/1) komanda, o Konijos „Torku Selčuk Üniv.“ (3/9) ekipa su Tomu Delininkaičiu – trylikta.