2011 01 01

Linas Kleiza vėl žibėjo, bet „Raptors“ – pralaimėjo (video)

Nesėkmę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse patyrė Lino Kleizos atstovaujama Toronto „Raptors“ ekipa (11 perg. ir 21 pral.), išvykoje 105:114 (34:20, 21:42, 20:22, 30:30) turėjusi pripažinti Hiustono „Rockets“ (16 ir 16) pranašumą.
Linas Kleiza „Raptors“ gretose buvo antras pagal rezultatyvumą ir pirmas – pagal atkovotus kamuolius. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Raptors“ galingai pradėjo susitikimą ir pirmąjį kėlinį, kurį paskutinę sekundę taikliu tritaškiu užbaigė Linas Kleiza, laimėjo rezultatu 34:20. Tačiau „Rockets“ netrukus perėmė iniciatyvą, laimėjo antrąjį ketvirtį net 42:21 ir nebepaleido mačo vadžių iš savo rankų.

Lietuvis rungtyniavo net 44 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (6/13 dvitaškių, 1/8 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 12 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir suklydo 4. Aikštelę L.Kleiza paliko dar nepasibaigus rungtynėms, nes išnaudojo 6 asmeninių pražangų limitą.

Rezultatyviau už L.Kleizą „Raptors“ gretose žaidė tik DeMaras DeRozanas, pasižymėjęs net 37 taškais. Leandro Barbosa pridėjo 17, Amiras Johnsonas (11 atk. kam.) – 14, Jose Calderonas (7 atk. kam., 11 rez. perd.) – 11 taškų.

Nugalėtojams Kevinas Martinas surinko 20, Patrickas Pattersonas (10 atk. kam.) – 15, Luisas Scola (7 atk. kam.) – 13, Courtney Lee – 12, Bradas Milleris (7 atk. kam., 6 rez. perd.) – 11 taškų.

„Šias rungtynes mums laimėjo mūsų atsarginiai krepšininkai. Jeigu ne jie, ši naktis mums būtų buvusi labai ilga“, – nuo suolo į rungtynes įsiliejusius komandos draugus gyrė K.Martinas.