Linui Kleizai su „Fenerbahce“ ir Turkijos čempionate nesaldu

Linas Kleiza
budivelnyk.ua nuotr. / Linas Kleiza
0

Eurolygoje klumpantis ir jau toliau „Top 16“ etapo nežengsiantis lietuvio Lino Kleizos atstovaujamas Stambulo „Fenerbahce“ klubas vos nepralaimėjo ir Turkijos krepšinio pirmenybėse. Željko Obradovičiaus vedama Stambulo ekipa (20/5) svečiuose tik po milžiniškų pastangų rezultatu 78:76 (18:24, 26:23, 14:21, 20:8) palaužė Gaziantepo „Royal Hali“ (11/14) atstovus.

Prieš ketvirtąjį kėlinį Stambulo komanda turėjo 10 taškų deficitą ir tik paskutinėmis mačo minutėmis sugebėjo persverti rezultatą savo naudai ir išlaikyti persvarą.

L.Kleiza nugalėtojams per 19 minučių pelnė 7 taškus (2/4 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Fenerbahce“ pasižymėjo 19 taškų pelnęs Ogužas Savašas, 17 taškų prie pergalės pridėjo Luka Žoričius, 9 – Bo McCalebbas.

„Royal Hali“ gretose nesulaikomai žaidė Domenas Lorbekas, kuris įmetė 22 taškus.

„Fenerbahce“ Turkijos pirmenybėse žengia antroje vietoje.