-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2015 03 17

LKL čempionate „Šiauliai“ išvykoje palaužė „Mažeikius“

LKL čempionate ir toliau pergalingai rungtyniauja „Šiaulių“ (15/15) krepšininkai, kuriesvečiuose 90:81 (23:21, 21:11, 25:23, 21:26) įveikė „Mažeikių“ (3/29) ekipą.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Rungtynes sėkminga atkarpa pradėję svečiai išsiveržė į priekį (0:4). Abiejų komandų krepšininkai keitėsi taikiais metimais, o spurtą surengę šeimininkai sumažino atsilikimą, tad prabėgus pusei kėlinio komandas skyrė minimumas (9:10). Roko Giedraičio pastangomis „Šiauliai“ padidino savo pranašumą (11:16). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Mažeikių“ krepšininkai, kurie po pirmojo ketvirčio atsilikinėjo – 21:23.

Antrąjį kėlinį R.Giedraičio vedami „Šiaulių“ krepšininkai pradėjo spurtu 10:2 ir įgijo dviženklį pranašumą – 33:23. Komandos keitėsi taikliais metimais ir įpusėjus antrajam kėliniui toliau pirmavo svečiai (26:35). „Mažeikių“ ekipa pelnė 4 taškus iš eilės, tačiau tokia pat atkarpa jiems atsakė šiauliečiai (30:39). Kėlinį sėkminga atkarpa užbaigę „Šiaulių“ krepšininkai sužaidus pirmąją rungtynių pusę pirmavo 44:32.

Trečiojo kėlinio pradžioje abiejų komandų krepšininkai keitėsi rezultatyviomis atakomis, tad ir toliau pirmavo svečiai (36:49). Šiauliečiai spurtavo 6:2 ir dar labiau padidino turėtą pranašumą (38:55). Šeimininkai pelnė 4 taškus be atsako, taip sumažindami deficitą (42:55). Likusį ketvirčio laiką abiejų komandų krepšininkai keitėsi taikliais metimais ir po trijų kėlinių švieslentėje degė rezultatas palankus svečiams – 55:69.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis (60:76). „Mažeikių“ krepšininkai sukilo lemiamam šturmui ir spurtu 9:2 sumažino turėtą deficitą (69:78). Šeimininkai ir toliau mažino atsilikimą, tačiau du tritaškius iš eilės pataikė Rolandas Alijevas ir „Šiaulių“ ekipa susigrąžino dviženklį pranašumą (76:86). Per likusį kėlinio laiką „Mažeikių“ komandai nieko ypatingo suregzti nepavyko, tad pergale džiaugėsi „Šiaulių“ krepšininkai.

„Šiauliai“: Rokas Giedraitis 24, Rolandas Alijevas (7 klaidos) 20, Gintaras Leonavičius 16, Modestas Kumpys 9, Vytautas Šulskis 8.

„Mažeikiai“: Sidney Sandersas 22, Darius Pakamanis 10, Tyleris Olanderis 9, Raimundas Danys, Evaldas Šaulys bei Giedrius Staniulis po 7.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?