2014 10 07 /22:09

LKL: „Dzūkija“ namuose sutriuškino „Nevėžį“

Alytaus „Dzūkijos“ (2/3) krepšininkai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) namuose be didesnio vargo 98:62 (32:12, 23:20, 25:14, 18:16) sutriuškino Kėdainių „Nevėžio“ (1/5) ekipą.
Martynas Paliukėnas
Martynas Paliukėnas / Aliaus Koroliovo/15 min.lt nuotr.

Kad šiose rungtynėse didelės intrigos tikėtis neverta dzūkai parodė per pirmas penkias minutes, po kurių pirmavo 17:4, o kėlinį užbaigė turėdami 20-ies taškų persvarą – 32:12.

Antrajame ketvirtyje žaidimas klostėsi lygiai, tačiau „Dzūkija“ svečiams apie intrigą galvoti neleido, per trečią ketvirtį padidino savo pranašumą (79:46) ir užtikrintai nugalėjo.

„Dzūkija“: M.Paliukėnas (6/10 dvit., 2/2 trit., perimt. kam., 27 naud. bal.) 18, O.Mačernis (3/4 trit.) 15, M.Dixonas (12 atk. kam.) 14, A.Jomantas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) 12, A.Kliujevas 9.

„Nevėžis“: A.Aleksandrovas (0/3 dvit., 4/9 trit.) 16, D.Leonardas (4 atk. kam., 5 rez. perd., 6 klaid.) 12, R.Camphoras (2/7 trit.) ir Š.Kulevičius po 8.