2010 11 16

LKL: Kuncaitis prie „Neptūno“ vairo debiutavo pergale (visi rezultatai)

Robertas Kuncaitis jau pirmose rungtynėse atvedė Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus į pergalę. Antradienį Šakiuose vykusiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače klaipėdiečiai rezultatu 84:74 (32:19, 12:16, 20:23, 20:16) pranoko „Sakalus“.
R.Kuncaitis paskirtas studentų krepšinio rinktinės treneriu
R.Kuncaitis / „Scanpix“ nuotr.

Galingai puldami svečiai nuo pat mačo pradžios šovė į priekį ir jau po pirmo kėlinio susikrovė dviženklę persvarą (32:19). „Sakalams“ pavyko pristabdyti „Neptūno“ spurtą ir skirtumas tarp ekipų daugiau nebeaugo.

Mačo pabaigoje šeimininkai kilo į lemiamą šturmą ir likus 3 minutėms sumažino savo deficitą iki 5 taškų (77:72), tačiau „Neptūnas“ atsilaikė ir šventė trečią pergalę LKL lygoje per žaistas septynerias rungtynes.

„Sakalams“ tai buvo jau penktas pralaimėjimas. Eriko Kučiausko auklėtiniai pergalės skonį kol kas ragavo tik kartą.

„Neptūnas“: M.Stašys ir M.Mažeika (po 18 tšk.), M.Ruikis (16 tšk.)

„Sakalai“: A.Pečiukevičius (19 tšk.), M.Kadzevičius (10 tšk.), V.Sirvydis ir Rolandas Matulis (po 9 tšk.).

„Kaunas“ pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės

Galingai LKL pirmenybes pradėjęs KK „Kaunas“ klimpsta į vis gilesnę duobę. Mindaugo Lukošiaus treniruojami kauniečiai išvykoje 79:87 (20:17, 26:25, 13:16, 21:28) nusileido Panevėžio „Techasui“ ir patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Permainingai vykusioje dvikovoje šeimininkai lemiamą persvarą įgijo paskutinę ketvirto kėlinio minutę, kai rezultatui esant 80:79 pelnė 7 taškus be atsako.

Panevėžiečiams ši pergalė buvo trečia per šešis žaistus mačus.

„Techasas“: M.Valukonis (31 tšk.), T.Rinkevičius (18 tšk.) ir E.Ežerskis (16 tšk.).

„Kaunas“: S.S.Vene (20 tšk.), P.Morkeliūnas (19 tšk.) ir V.Jasikevičius (14 tšk.).

„Rūdupis“ laimėjo penktą kartą

Dar vieną pergalę LKL lygoje pasiekė Prienų „Rūdupio“ krepšinio klubas. Galingai šiame sezone rungtyniaujantys Virginijaus Šeškaus auklėtiniai trečiadienį namuose 64:62 (17:18, 19:17, 10:13) palaužė Utenos „Juventus“ krepšininkus.

Vos kartą per šešis turus suklupęs „Rūdupis“ įsitvirtino trečioje LKL pozicijoje – iš karto po šalies krepšinio grandų Kauno „Žalgirio“ (7:0) ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ (5:0).

Tiesa, trečiadienį „Rūdupis“ turėjo gerokai paplušėti, kad įveiktų „Juventus“ (4:3) pasipriešinimą. Būtent svečiai galingiau pradėjo mačą ir po 5 minučių dominavo aikštelėje rezultatu 4:14. Šeimininkams varžovus pasivyti pavyko dar pirmame kėlinyje (17:18).

Likusį rungtynių laiką aikštelėje virė kova taškas į tašką, o nugalėtojas paaiškėjo tik pačioje mačo pabaigoje. Prieniškiams pirmaujant rezultatu 63:60, P.Parachomikas pataikė vieną baudų metimą iš dviejų ir įtvirtino šeimininkų pergalę. Taiklus M.Pociukonio dvitaškis aidint finalinei rungtynių sirenai jokios įtakos jau neturėjo (64:62).

„Rūdupis“: A. Juškevičius (22 tšk.), G.Jankauskas (16 tšk.) ir E.Želionis (7 tšk., 11 atk. kam.).

„Juventus“: M.Pociukonis (17 tšk.), A.Vasiliauskas (15 tšk.) ir Gintautas Matulis (11 tšk.).