2011 10 22 /20:16

LKL: „Lietuvos ryto“ krepšininkai linksminosi Kėdainiuose

Lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo šalies vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ (3/0), kuris svečiuose gana nesunkiai 100:67 (26:18, 34:9, 20:23, 20:17)įveikė Kėdainių „Kėdainiai Triobet“ (0/3) klubą.
„Lietuvos ryto“ žaidėjai
„Lietuvos ryto“ žaidėjai / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Šeimininkai pirmavo tik pirmajame kėlinyje sužaidus kelias minutes (5:4). Nuo to laiko iniciatyvą jau perėmė „Lietuvos rytas“, kuris po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo 26:18. Vėliau skirtumas tik nuolat augo, o antrojo kėlinio pabaigoje jis pasiekė jau net ir 33 taškus – 60:27.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nepakito. Vilniečiai ir toliau užtikrintai laikė žaidimo gijas savo rankose ir vienu metu pirmavo net 37 taškais (77:40). Mačo pabaigoje skirtumo sumažinti šeimininkams nepavyko, tad vilniečiai šventė įtikinamą pergalę – 100:67.

„Lietuvos rytas“: Vilmantas Dilys ir Predragas Samardžiskis (6 atk. kam.) po 18, Artūras Jomantas 16 (5 atk, kam., 4 rez. perd.), Steponas Babrauskas 13, Mindaugas Katelynas 12.

„Kėdainiai Triobet“: Davidas McClure'as 15 (9 atk. kam.), Vytautas Šulskis ir Chrisas Lowe'as po 11, Marius Valukonis 8.

Trečią pergalę iš tiek pat galimų iškovojęs LKL vicečempionas „Lietuvos rytas“ pakilo į trečią vietą, o be pergalių liekantis „Kėdainiai Triobet“ išsaugojo 10 poziciją.

„Juventus“ paliko „Naglį“ be pergalių

Paskutinėse šeštadienį vykusiose LKL rungtynėse pergalę šventė Utenos „Juventus“ krepšininkai, išvykoje 87:74 (19:20, 21:14, 22:23, 25:17) įveikę Palangos „Naglio“ komandą.

Antrą pergalę iškovojusi „Juventus“ (2 perg. ir 2 pral.) pakilo į šeštą vietą, o be pergalių liekantis „Naglis“ (0 ir 4) nukrito į paskutinę, 12-ą.

Dar vienas puikias rungtynes sužaidė Žydrūnas Urbonas, kuris nugalėtojams pelnė 23 (dvitaškiai 8/12, tritaškiai 1/1, baudos 4/4) taškus, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

16 taškų prie pergalės pridėjo Darius Pakamanis (9 atk. kam., 5 rez. perd., 7 išprov. praž.), 15 – Vaidotas Volkus (7 atk. kam.), 14 – Arūnas Vasiliauskas, po 8 – Gintautas Matulis ir Karolis Petrukonis (10 atk. kam.), 3 – Žygimantas Šeštokas.

Palangos komandoje išsiskyrė po 18 taškų pelnė Bilalas Bennas (8 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Paulius Kleiza bei 15 pridėjęs Nikitas Barinovas.