LKL mažasis finalas: „Rūdupis“ nuskynė pirmąją pergalę, uteniškius Prienuose pražudė klaidos

„Rūdupio“ žaidėjai (iš kairės): A.Juškevičius, J.Sinica ir G.Orelikas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / „Rūdupio“ žaidėjai (iš kairės): A.Juškevičius, J.Sinica ir G.Orelikas
0

Prienų „Rūdupis“ žengė pirmąjį žingsnį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalių link.

Pirmose mažojo finalo serijos rungtynėse Prienuose  Utenos „Juventus“ krepšininkus prieniškiai įveikė rezultatu 79:65 (15:17, 28:16, 19:18, 17:14).

„Juventus“ laimėjo pirmąjį kėlinį 17:15, tačiau Virginijaus Šeškaus auklėtiniai antrajame ketvirtyje spurtavo 12:4 ir pabėgo į priekį.

Vėliau uteniškiams nė karto nepavyko persverti rezultato, o taškus ant „i“ rungtynėse sudėjo dar vienas „Rūdupio“ spurtas ketvirtajame kėlinyje. Laimėję atkarpą 11:0 prieniškiai padidino persvarą iki 24 taškų (77:53), tiesa, kurią per kelias minutes uteniškiams pavyko sumažinti iki 14-ikos.

Įdomu tai, kad „Rūdupis“ iš toli atakavo net 31 kartą, tikslą pasiekė 10 metimų, kai uteniškiai pataikė vos 3 tritaškisus iš 10-ies.

„Juventus“ suklydo net 25 kartus (šeimininkai – 14 kartų) ir po savo krepšiu „Rūdupio“ krepšininkams leido atkovoti net 13 kamuolių.

„Rūdupis“: Vytenis Lipkevičius 16, Povilas Butkevičius 12 (16 min., 5/7 dvit.), Adas Juškevičius 10, Rolandas Alijevas 9 (8 rez. perd.).

„Juventus“: Aurimas Kieža 14 (8 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis 12, Gediminas Maceina 11 (5 kl.), Marius Pociukonis 7.

Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos gegužės 7 dieną, šeštadienį, Utenoje.