LKL: „Pieno žvaigždės“ panaikino dviženklį deficitą ir nugalėjo „Lietkabelį“

Panevėžio „Lietkabelis“
kk "Lietkabelis" / Panevėžio „Lietkabelis“
Šaltinis: BNS
0

BEKO-LKL čempionate neįtikėtiną pergalę iškovojo „Pieno žvaigždžių“ (4-6) krepšininkai. Manto Šerniaus auklėtiniai išvykoje 86:78 (18:28, 20:23, 14:13, 12:33) įveikė „Lietkabelio“ (3-6) ekipą.

Rungtynių pradžia šiek tiek sėkmingesnė buvo svečiams (5:4), tačiau persvara pasvaliečiai džiaugėsi neilgai. „Lietkabelis“ spurtavo 13:0 ir išsiveržė į priekį (17:5). Per likusias minutes pirmajame kėlinyje Pasvalio ekipai buvo pavykę šiek tiek apdirbdyti „Lietkabelio“ pranašumą (25:18). Tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę panevėžiečiai vėl susikrovė dviženklę persvarą – 28:18.

Antrajame kėlinyje „Pieno žvaigždžių“ krepšininkams pavyko stabilizuoti situaciją (34:24). Prabėgus daugiau nei 4 minutėms panevėžiečiai vėl surengė spurtą ir padidino skirtumą iki 16 taškų (40:24). Likus minutei iki kėlinio pabaigos pasvaliečiai sumažino skirtumą iki vienženklio (46:38). Paskutinėje „Lietkabelio“ atakoje Janavičiaus tolimas metimas pasiekė tikslą ir komandas po dviejų kėlinių skyrė 13 taškų – 51:38.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai ir toliau kontroliavo rungtynių eigą (57:43). Nors Pasvalio ekipai pavyko šiek tiek priartėti, tačiau prieš ketvirtąjį kėlinį pasvaliečiai vis dar turėjo dviženklį deficitą – 64:52.

Paskutinį ketvirtį pasvaliečiai pradėjo atkarpa 5:0 ir sumažino skirtumą iki 7 taškų (64:57). Po keletos minučių dar vieną spurtą surengę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai dar labiau priartėjo (68:66). Po Evaldo Kairio dvitaškio rezultatas tapo lygus (68:68), o po taiklių Osvaldo Olisevičiaus ir Tauro  Jogėlos metimų pasvaliečiai išsiveržė į priekį 4 taškais (68:72). Per likusias minutes „Lietkabelio“ ekipa nesugebėjo susigrąžinti pranašumo ir išsigelbėti šiose rungtynėse – 86:78.

„Lietkabelis“: I. Nelyubovas (8 atk. kam.) 15 tšk., Ž. Janavičius (6 atk. kam.) 12 tšk., N. Dahlmanas 11 tšk., V. Čižauskas, E. Žabas (6 atk. kam.) ir Ž. Jonušas po 9 tšk,

„Pieno žvaigždės“: O. Olisevičius 20 tšk., K. La Monte ir E. Kairys (6 atk. kam.) po 16 tšk., G. Sirutavičius 11 tšk., A. Oriakhi 8 tšk.