LKL pirmenybės prasidėjo „Neptūno“ krepšininkų pergale

Martynas Mažeika
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Martynas Mažeika vedė „Neptūną“ į pergalę.
Šaltinis: Eurobasket.lt
0

Naujojo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezono atidarymo rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas“ be didesnių problemų įveikė Panevėžio „Techasą“ rezultatu 80:60 (18:18 18:15 16:8 29:19).

Pirmąsias savo rungtynes naujojoje „Švyturio arenoje“ klaipediečiai pradėjo aktyviai ir susikrovė persvarą 15:6, tačiau netrukus svečiai iš Panevėžio persvėrė rezultatą ir išsiveržė į priekį 15:16. Antrasis kėlinys taip pat vyko taškas į tašką ir Neptūnui pavyko susikrauti tik 3 taškų pranašumą – 36:33. Po ilgosios pertraukos „Techasui“ nesisekė užpulti, o ketvirtąjame kėlinyje Neptūnas užtvirtino savo pranašumą bei sutriuškino varžovus – 80:60.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika (9 atk., 5 rez.perd., 22 n.b.) ir Marius Runkauskas – po 16, Mantas Ruikis – 15, Simas Galdikas – 14, Evaldas Dainys – 9, Artūras Valeika (8 atk.) – 6, Mindaugas Girdžiūnas ir Raimundas Danys – po 2, Artūrs Bruninis ir Luke'as Bonneris (-8 n.b.) nepasižymėjo, o Arinze Onuaku ir Mindaugas Stašys nerungtyniavo.

„Techasas“: Osvaldas Matulionis (9 atk.) – 16, Mindaugas Kalvelis (5 atk.) ir Darius Tarvydas (5 atk.) – po 10, Karolis Babkauskas – 7, Šarūnas Kulevičius (5 atk.) – 6, Ernestas Ežerskis (-5 n.b.) – 5, Julius Žurna – 4, Giedrius Staniulis (-4 n.b.) – 2, Rytis Streikus ir Gytis Pakalniškis nepasižymėjo.