2011 04 02

LKL: Prienų „Rūdupis“ užsitikrino trečiąją vietą reguliariajame sezone (kiti rezultatai)

Penkioliktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo ir trečiąją vietą reguliariajame sezone užsitikrino Prienų „Rūdupio“ (15/6) klubas, kuris svečiuose 89:74 (21:24, 25:21, 16:16, 27:13) įveikė vilčių patekti į atkrintamąsias varžybas dar nepraradusią Klaipėdos „Neptūno“ komandą.
„Rūdupio“ žaidėjai (iš kairės): A.Juškevičius, J.Sinica ir G.Orelikas
„Rūdupio“ žaidėjai (iš kairės): A.Juškevičius, J.Sinica ir G.Orelikas / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Svečiai lemiamą pranašumą šiose rungtynėse įgijo tik ketvirtajame kėlinyje. Po trijų ketvirčių „Rūdupio“ komanda dar turėjo vos minimalią persvarą (62:61), tačiau ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo atkarpa 9:0 ir įgijo dviženklę persvarą – 71:61. Per likusį laiką aikštės šeimininkams pasivyti varžovų jau nepavyko ir Prienų komanda iškovojo pergalę rezultatu

„Neptūnas“: A.Bruninšas ir V.Vasylius (dvitaškiai 4/4) – po 12, L.Bonneris, D.Heimanas ir J.Žurna – po 9, M.Stašys 8.

„Rūdupis“: G.Jankauskas 25 (dvitaškiai 10/17), J.Sinica 16 (tritaškiai 4/8), A.Juškevičius 13, R.Bitinas 8.

***

Aštuntąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Kėdainių „Nevėžio“ (8/13) klubas, kuris namuose 90:74 (26:24, 31:14, 20:13, 13:23) įveikė autsaiderę Alytaus „Alytaus“ (2/19) ekipą.

***

Svarbią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Panevėžio „Techasas“ (13/10), kuris namie 66:58 (21:18, 17:16, 15:18, 13:6) pranoko Vilniaus „Perlą“ (9/13).

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):