2014 11 22

LKL rungtynėse „Pieno žvaigždės“ neturėjo vargo su „Nevėžio“ ekipa

Šeštąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (BEKO-LKL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo septintąją vietą užimanti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6/6) ekipa, šeštadienį namuose 99:70 (29:17, 24:17, 31:16, 15:20) sutriuškinusi dešimtojoje pozicijoje likusį Kėdainių „Nevėžį“ (2/14).
Kyle'as La Monte
Kyle'as La Monte / Emilio Trinskio/bcpienozvaigzdes.lt nuotr.

„Nevėžio“ krepšininkai paskutinį kartą šiose rungtynėse pirmavo 4-ąją minutę (10:9), tačiau netrukus rezultatą persvėrę pasvaliečiai jau ketvirčio pabaigoje turėjo dviženklę persvarą (29:17).

Rungtynėms įpusėjus šeimininkai pirmavo 19 taškų skirtumu (53:34), o ketvirtojo kėlinuko pradžioje jų persvara pasiekė aukščiausią ribą (86:52).

„Pieno žvaigždės“: B.Brustas (4/4 trit.) ir L.Kisielius (5/6 dvit.) po 15, T.Jogėla (6/9 dvit.) 14, A.Oriakhi (11 atk. kam.) 12, G.Sirutavičius (3/4 trit.) 10.

„Nevėžis“: A.Kliujevas (4/12 dvit., 3/4 trit., 7 atk. kam.) 17, A.Aleksandrovas (2/8 trit.) ir R.Biliartas po 12, R.Camphoras (2/8 trit., 9 atk. kam.) 11.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):

1. Kauno „Žalgiris“ 11 10 1 941:734