2014 11 17

LKL savaitės žaidėjas – „Lietuvos rytą“ paskandinęs Osvaldas Olisevičius

Puikias rungtynes sužaidęs ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą į pergalę vedęs Osvaldas Olisevičius pripažintas geriausiu LKL savaitės žaidėju. Laureato ekipa išvykoje 87:85 įveikė Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkus, o O.Olisevičius buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių.
Osvaldas Olisevičius
Osvaldas Olisevičius / LKL.lt nuotr.

Puolėjas per beveik 35 aikštelėje praleistas minutes įmetė 20 taškų, pataikė 5 dvitaškius iš 5, 2 tritaškius iš 4 ir realizavo visus keturis baudų metimus. Krepšininkas sugriebė 9 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir kartą perėmė kamuolį. „Pieno žvaigždžių“ atstovas surinko 27 naudingumo balus.

Į savaitės žaidėjo titulą taip pretendavo ir „Žalgirio“ puolėjas Jamesas Andersonas. Amerikiečio taiklūs baudų metimai rungtynėse su „Lietkabeliu“ leido žalgiriečiams iškovoti penkias papildomas minutes, per kurias Lietuvos čempionai palaužė svečių pasipriešinimą.

J.Andersonas per 32 minutes pelnė 14 taškų , atkovojo 9 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Puolėjas taip pat perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus, o pats suklydo 4 kartus.

Į savaitės žaidėjo titulą taip pat pretendavo:

Jamesas Andersonas („Žalgiris“) – 1 rungtynės, 14 tšk., 9 at. kam., 5 rez. perd., 3 blokai, 27 naud. balai;

Deividas Gailius („Neptūnas“) – 2 rungtynės, 20 tšk., 4 at. kam., 2,5 rez. perd., 25 naud. balai;

Rokas Ūzas („Dzūkija“) – 1 rungtynės, 18 tšk., 7 at. kam., 4 rez. perd., 24 naud. balai;

Jonathanas Lee („Šiauliai“) – 1 rungtynės, 15 tšk., 6 at. kam., 6 rez. perd.,  23 naud. balai.

Rashaunas Broadusas („Juventus“) – 1 rungtynės, 14 tšk., 8 at. kam., 5 rez. perd., 21 naud. balas.

Savaitės žaidėjas renkamas atsižvelgiant į asmeninius krepšininko rodiklius ir jo komandos rezultatus.