2011 03 09

LKL: „Šiauliai“ ir „Rūdupis“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus

Tryliktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Prienų „Rūdupis“ (13/5), kuris svečiuose net 107:60 (31:16, 25:9, 35:16, 16:19) pažemino Palangos „Naglio“ (6/12) ekipos krepšininkus.
Justas Sinica („Rūdupis“)
Justas Sinica („Rūdupis“). / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

„Rūdupio“ komandos persvara išryškėjo jau pirmajame kėlinyje, kurį jie laimėjo 31:16. Na, o vėliau skirtumas tik augo ir galiausiai pasiekė 47 taškus.

Lengvą pergalę pasiekė ir „Šiaulių“ klubas (10/ 7), namuose 89:64 (18:8, 23:26, 29:16, 19:14) sutriuškinęs Kauno „Kaunas Triobet“ ekipą (6/13).

Antano Sireikos auklėtiniai savo darbą atliko per 1-ąjį ir 3-iąjį kėlinius. Prisnūdusius kauniečius „Šiauliai“ mačo pradžioje užklupo 18:8, o po pertraukos, nors svečiai jau buvo atsigavę (17:22), nubaudė dar viena sėkminga žaidimo atkarpa, po kurios prieš lemiamą mačo dalį komandas skyrė 20 taškų – 70:50.