2011 12 16

LKL: „Šiauliai“ netikėtai suklupo prieš „Baltus“, o „Neptūnas“ ir „Pieno žvaigždės“ laimėjo paskutinėmis sekundėmis

Lietuvos krepšinio čempionate (LKL) penktadienį buvo žaidžiamos trejos rungtynės. Netikėtą pralaimėjimą patyrė „Šiauliai“, namuose 83:87 pralaimėjusi „Baltų“ krepšininkams.
Antanas Sireika
Antano Sireikos auklėtiniai pralaimėjo. / Aliaus Koroliovo nuotr.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Baltai“ turėjo užtikrintą persvarą (69:60), tačiau „Šiauliai“ neketino nuvilti savo gerbėjų ir sugebėjo atkurti intrigą (76:77). Vis dėlto svarbų tritaškį „smeigė“ Žygimantas Janavičius ir Kauno ekipa pajėgė išlaikyti vertingą pergalę.

„Šiauliai“: Denzelis Bowlesas 30 (14 atk. kam.), Valdas Vasylius 17, Cameronas Longas 13.

„Baltai“: Ž.Janavičius 16 (6 rez. perd.), Mario Delašas 15, Edgaras Ulanovas 12, Sim-Sander Vene ir Mindaugas Kupšas – po 10.

„Baltams“ tai buvo šeštoji pergalė per 10 mačų, o „Šiauliams“ – trečiasis pralaimėjimas. Iki tol Antano Sireikos auklėtiniai buvo pralaimėję tik LKL lyderiams – Kauno „Žalgiriui“ ir Vilniaus „Lietuvos rytui“.

„Sakalai“ apmaudžiai išleido pergalę Klaipėdoje

Skaudų pralaimėjimą penktadienį patyrė Vilniaus „Sakalų“ klubas, išvykoje 95:96 po dramatiškos kovos nusileidęs Klaipėdos „Neptūnui“.

Likus vos 13 sekundžių „Sakalai“ dar turėjo 4 taškų persvarą (95:91), bet Deividas Pukis užsidirbo nesportinę pražangą – M.Girdžiūnas sumetė baudas, o M.Mažeika pataikė iš toli, išplėšdamas fantastišką pergalę „Neptūnui“.

„Sakalai“: Evaldas Baniulis 26, Deividas Pukis 20, Laurynas Samėnas 9, Edvinas Jezukevičius 8.

„Neptūnas“: Laurynas Mikalauskas 24, Martynas Mažeika 23, Simas Galdikas ir Mindaugas Girdžiūnas – po 12.

Išsigelbėjo ir „Pieno žvaigždės“

Sunkią pergalę iškovojo ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa, namuose 75:72 po pratęsimo palaužusi Palangos „Naglį“.

Eimantas Bendžius paskutinėmis sekundėmis išplėšė pratęsimą (67:67), o jo metu šeimininkai jau įrodė savo pranašumą.

„Pieno žvaigždės“: E.Bendžius 17 (8 atk. kam.), Evaldas Kairys 13 (11 atk. kam.), Žydrūnas Kelys (8 rez. perd.) ir P.Morkeliūnas – po 10.

„Naglis“: Mindaugas Reminas 17, Tomas Rinkevičius ir Nikita Barinovas (7 atk. kam.) – po 13, Dane'as Johnsonas 12.