2011 03 22

LKL: „Šiauliai“ tik po pratęsimo palaužė „Nevėžį“

Pergalę po pratęsimo Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Šiaulių "Šiauliai" (11/7), kurie išvykoje 94:88 (26:22, 20:11, 13:19, 19:26, 16:10) įveikė Kėdainių "Nevėžio" (6/12) klubo krepšininkus.
Šiauliečiai išplėšė pergalę
Šiauliečiai išplėšė pergalę / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 23 sekundėms „Šiauliai“ dar buvo priekyje (78:75), tačiau tada dvitaškį su pražanga pataikė Egidijus Dimša ir rezultatas išsilygino – 78:78. O per likusias 11 sekundžių „Šiauliams“ suregzti sėkmingos atakos nepavyko. Nors pratęsimą dvitaškiu pradėjo E.Dimša (80:78), bet vėliau „Šiauliai“ laimėjo atkarpą 7:0 ir išlaikė pergalingą persvarą iki pat pratęsimo pabaigos.

Nugalėtojams Mario Delašas pelnė net 29 taškus, Rashaunas Broadusas pridėjo 19, Edvinas Ruzgas – 12, Mindaugas Žukauskas – 9.

Pralaimėjusių gretose Egiidijus Dimša surinko 27 taškus, Lukas Brazdauskis (11 atk. kam.) – 22, Rolandas Alijevas (8 atk. kam., 8 rez. perd) – 17.