2011 01 11

LKL: „Techasas“ po permainingos kovos išsivežė pergalę iš sostinės

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse Vilniaus „Perlas“ namuose nusileido Panevėžio „Techaso“ krepšininkams rezultatu 58:72.
„Perlas“ LKL čempionate tik dvyliktas ir pasiekė tik ketvirtą pergalę
„Perlas“ LKL čempionate žengia tik dvyliktas ir pralaimėjo jau devintąjį kartą. / BFL nuotr.

Pergalę panevėžiečiams lėmė fantastiškas ketvirtas kėlinukas, kuriame patys pelnė 21 tašką, o varžovams leido įmesti tik 6 taškus.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo „Perlo“ ekipa ir po dešimties minučių pirmavo 21:17. Tačiau „Techasas“  antrame ketvirtyje suaktyvino puolimą ir nebeleido diktuoti savo sąlygų šeimininkams. Iki didžiosios pertraukos svečiai susikrovė dviženklę persvarą – 41:31.

„Perlas“ nesiruošė nuleisti rankų  ir trečiame kėlinuke panaikino deficitą bei išsiveržė į priekį – 52:51. Lemiamas buvo paskutinis ketvirtis, tačiau jame „Techasas“  buvo stipresnis. Iš pradžių svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (60:57), o netrukus spurtavo 12:0  ir nulėmė rungtynių baigtį.

„Techasas“: Marius Valukonis 22 (8/12 dvit., 6 atk. kam.), Saulius Kulvietis 13, Tomas Rinkevičius 11 (8 rez. perd.), Darius Šilinskis 9 (8 atk. kam., 5 per. kam., 3 blk.).

„Perlas“: Aidas Viskontas 15, Laurynas Samėnas (2/8 trit.) ir Saulius Kulvietis po 12.