2011 04 07

Kovoje 8 prieš 7 Prienų „Rūdupis“ sulaukė netikėto alytiškių antausio

Vos trečiąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje iškovojo autsaideris „Alytaus“ klubas. Alytiškiai 96:82 (17:23, 24:28, 29:23, 26:8) privertė pasiduoti namuose žaidusį Prieno „Rūdupį“. Prienų krepšininkai jau užsitikrino trečiąją vietą LKL reguliariajame sezone, o ši nesėkmė buvo septintoji po 23 sužaistų susitikimų.
Virginijus Šeškus
Virginijus Šeškus / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

„Rūdupis“ po 20 min. kovos turėjo 10 taškų pranašumą (51:41), tačiau po pertraukos dzūkai perėmė iniciatyvą ir ketvirtajame kėlinyje galutinai nokautavo Prienų komandą.

Įdomu, kad „Rūdupis“ šiose rungtynėse vertėsi su 8 krepšininkais, o „Alytaus“ gretose ant parketo pasirodė 7 žaidėjai.

Tiesa, šis prieniškių pralaimėjimas neturi jokios įtakos turnyrinėje lentelėje. „Alytus“ nebepakils iš paskutinės 13 vietos, o „Rūdupis“ nenukris žemiau 3 pozicijos.

„Alytus“: Saulius Kazevičius – 25, Paulius Kleiza – 22 (7 atk. kam.), Saulius Dumbliauskas – 21, Aurimas Birgelis – 11 taškų.

„Rūdupis“: Gediminas Orelikas – 29 (6/9 trit.), Povilas Butkevičius – 21 (10 atk. kam., 9/9 dvit.), Justas Sinica – 12, Evaldas Dainys – 11 (5 rez. perd., 4 per. kam., 6 kl.) taškų.

Trylikos komandų turnyre su 23 pergalėmis iš eilės pirmauja šalies vicečempionas Kauno „Žalgiris“, lenkiantis nugalėtojo titulą ginantį Vilniaus „Lietuvos rytą“ (19/4).

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):