2011 11 05

LKL: Utenos „Juventus“ po trilerio iškovojo pergalę Panevėžyje

Sudėtingą pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse iškovojo Utenos „Juventus“ (3/3) ekipa, kuri svečiuose 86:84 (25:22, 13:18, 22:23, 26:21) palaužė penktąją nesėkmę iš eilės patyrusią Panevėžio „Techaso“ komandą.
Utenos krepšininkai pasiekė dramatišką pergalę
Utenos krepšininkai pasiekė dramatišką pergalę / V.Rediko nuotr.

Mindaugo Kalvelio ir Osvaldo Matulionio vedami „Techaso“ krepšininkai likus žaisti dvi minutes iki trečiojo kėlinio pabaigos buvo padidinę pranašumą iki šešių taškų (63:57), tačiau uteniškiai surengė spurtą 7:0 po Dariaus Pakamanio bei Romano Gumeniuko metimų persvėrė rezultatą savo naudai – 64:63.

Sužaidus tris minutes ketvirtajame kėlinyje Gintautas Matulis dvitaškiu padidino „Juventus“ persvarą iki penkių taškų (70:67), o Žygimantas Šeštokas tolimu metimu tiek šiek tiek padidino uteniškių atotrūkį – 74:67. Visgi į lemiamą šturmą pakilę „Techaso“ krepšininkai pelnė septynis taškus be atsako ir likus žaisti tris minutes rezultatas vėl tapo lygus – 74:74.

Prasidėjus priešpaskutinei mačo minutei du taškus pelnė G.Matulis, iš po krepšio pataikė Karolis Petrukonis (81:77), dvitaškį pridėjo Darius Pakamanis (83:77), o per likusį laiką uteniškiai pergalės iš savo rankų jau neišleido.

Nugalėtojams 20 taškų surinko Karolis Petrukonis (9 atk. kam.), 17 – Darius Pakamanis (8 atk. kam.), po 10 – Romanas Gumeniukas ir Arūnas Vasiliauskas, 9 – Vaidotas Volkus, 8 – Žygimantas Šeštokas, po 6 – Gediminas Maceina (5 rez. perd.) ir Gintautas Matulis.

Panevėžio ekipai po 20 taškų surinko Mindaugas Kalvelis (9 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Osvaldas Matulionis.