BBL: Vilmantas Dilys ir Augustas Pečiukevičius vedė „Rock“ į pergalę prieš „Pieno žvaigždes“

Vilmantas Dilys
Vytauto Mikaičio nuotr. / Vilmantas Dilys
Šaltinis: Eurobasket.lt
0

Nesėkmingai Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandai susiklostė pirmoji Baltijos krepšinio lygos (BBL) ketvirtfinalio dvikova. Ketvirtadienį pasvaliečiai Estijoje 64:77 (18:21, 14:17, 14:20, 18:19) nusileido Tartu „Rock“ ekipai, kurios marškinėlius vilki Vilmantas Dilys ir Augustas Pečiukevičius.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir buvo rezultatyviausi bei naudingiausi nugalėtojų gretose.

V.Dilys per 35 aikštelėje praleistas minutes pelnė 17 taškų (5/8 dvit., 1/6 trit., 4/4 baudų), atkovojo 14 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 4 sykius suklydio ir triskart pažeidė taisykles.

A.Pečiukevičius per 32 minutes taip pat įmetė 17 taškų (6/8 dvit., 0/1 trit., 5/7 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, dukart suklydo ir sykį prasižengė. 11 taškų pridėjo Tanelis Kurbas, po 9 – Timo Eichfussas ir Janaras Taltsas.

Svečiams Egidijus Dimša (8 atk. kam., 8 išpr. praž.) pelnė 17, Marshawnas Powellas – 15, Aleksandras Kudriavcevas (3/7 trit.) – 13, Dovydas Redikas (1/5 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam.) – 7, Artūras Jomantas (1/5 dvit.) – 6, Žygimantas Jonušas (0/5 dvit., 0/5 trit., 5 atk. kam.), Evaldas Kairys (5 atk. kam.) ir Rolandas Alijevas (4 rez. perd.) – po 2 taškus.