2011 04 06

LKL: „Žalgiriui“ iki idealaus reguliariojo sezono trūksta vienos pergalės (rezultatai)

Kauno „Žalgirio“ (23 pergalės ir 0 pralaimėjimų) klubas turi galimybę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliarųjį sezoną užbaigti nė karto nesuklupęs. Antradienį Iliaso Zouro auklėtiniai namuose 103:66 sutrypė pirmenybių debiutantę Palangos „Naglio“ (6 ir 16) ekipą bei iškovojo jau 23 pergalę iš tiek pat galimų.
Martynas Pocius
Martynas Pocius dėl nugaros ir kelių skausmų praleido jau trečią mačą. / 15min.lt/Eriko Ovčarenko nuotr.

Sunkiai mačą pradėję žalgiriečiai pirmajame kėlinyje buvo atsilikę net 16:26, tačiau įsibėgėję antrajame kėlinyje, kurį laimėjo net 39:7, didelių sunkumų nepatyrė.

„Žalgiris“: Tadas Klimavičius (11 atk. kam.) 17, Paulius Jankūnas 16, Aleksandras Čapinas 13, Mindaugas Kuzminskas ir Artūras Milaknis – po12.

„Naglis“: Davidas Potteris 14, Vidmantas Užkuraitis 11 ir Chrisas Lowe'as 10.

Šiose rungtynėse „Žalgirio“ komandoje nežaidė Marcusas Brownas ir Martynas Pocius. Pastarasis nežaidė jau trečiame mače iš eilės, nes kenčia nugaros ir kelių skausmus.

Paskutines LKL reguliariojo sezono rungtynes „Žalgiris“ žais balandžio 13 dieną svečiuose su „Šiauliais“.

Kitose antradienį vykusiose LKL rungtynėse Prienų „Rūdupis“ namuose 93:76 sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“, Vilniaus „Lietuvos rytas“ 89:78 palaužė Panevėžio „Techasą“, o „Šiauliai“ 80:67 įveikė Utenos „Juventus“.

Verta pažymėti, jog pirmas keturias vietas LKL turnyrinėje lentelėje užimančios komandos jau neturi galimybių pasikeisti vietomis.