LMKL čempionės naująjį sezoną pažymėjo pergale 56 taškais

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Rungtynių akimirka
Šaltinis: Eurobasket.lt
0

Pergalingai Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezoną pradėjo čempionė Kauno „Viči-Aisčių“ ekipa, namuose 100:44 (22:17, 37:14, 25:6, 16:7) nušlavusi Kauno rajono „Sirenas“.

Pirmame kėlinyje vyko atkakli kova. Jaunosios Kauno rajono krepšininkės sėkmingai pradėjo rungtynes ir po Indrės Dudėnaitės dvitaškio pirmavo 9:4. Tačiau netrukus „VIČI-Aistės“ suaktyvino gynybą, užbaigė porą greitų atakų ir išlygino rezultatą. Aikštelės šeimininkių gretose puikią atkarpą sužaidė Mantė Kvederavičiūtė, pataikiusi du tolimus metimus iš eilės bei pridėjusi dvitaškį. Po pirmo kėlinuko – 22:17.

Antro kėlinuko pradžioje „VIČI-Aisčių“ persvara išaugo iki 7 taškų, bet Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė puikiu perdavimu surado po krepšiu atsidengusią Eglę Tarasevičiūtę, o kitos atakos metu pataikė tolimą metimą – 28:26. Aikštelės šeimininkės iš karto atsakė septyniais „sausais“ taškais, o likus 2 minutėms iki didžiosios pertraukos po dar vieno M. Kvederavičiūtės dvitaškio „VIČI-Aistės“ nutolo jau 13 taškų atstumu – 41:28.

Tuo nemalonumai Kauno rajono merginoms nesibaigė. Jaunosioms krepšininkėms užstrigus varžovių zoniniame spaudime, Kauno komandos persvara per likusį laiką išaugo daugiau nei dvigubai – 59:31. M. Kvederavavičiūtė per pirmąją dvikovos pusę pelnė net 18 taškų (4/5 tritaškiai).

Trečiame ketvirtyje aikštelės šeimininkių persvara toliau augo. Dviem puikiais epizodais įsiminė Lina Pikčiūtė. Kartą puolėja, perėmusi kamuolį savo aikštelės pusėje, užbaigė greitą ataką pati, o ketvirčio pabaigoje atkovojo kamuolį puolime ir užbaigė ataką nenusileisdama ant žemės. Per paskutines 10 minučių vaizdas aikštelėje nesikeitė, šeimininkės visiškai kontroliavo padėtį. Paskutinę minutę Vita Kuktienė po Courtnay Pilypaitis perdavimo pelnė 100 tašką. Šis metimas buvo paskutinis rungtynėse – 100:44.

Nugalėtojoms Mantė Kvedaravičiūtė pelnė 18, Vita Kuktienė – 17, Tatijana Liktarovič ir Vaida Sipavičiūtė – po 13 taškų.

„Sirenų“ gretose rezultatyvumu išsiskyrė Indrė Dudėnaitė (5 kl.), surinkusi 14 taškų.