2010 10 11

Lukauskis Vokietijoje pergale džiaugėsi trečią kartą iš eilės

Trečią pergalę iš eilės Vokietijos vyrų krepšinio pirmenybių trečiajame ture iškovojo aštuoniolikos komandų turnyro lyderių grupėje esantis Mindaugo Lukauskio Oldenburgo „EWE Baskets“ klubas. Sekmadienį lietuvio ekipa svečiuose rezultatu 75:65 (20:25, 24:11, 16:15, 15:14) nugalėjo Kvakenbriuko „Artland Dragons“ krepšininkus.
M.Lukauskis prametė visus tritaškius, bet pelnė 10 taškų
M.Lukauskis prie pergalės pridėjo 6 taškus / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Lietuvis prie pergalės prisidėjo 6 taškais, 2 atkovotais bei 1 perimtu kamuoliu ir 3 rezultatyviais perdavimais. Per 31 su puse minutes (31:36) M.Lukauskis pataikė 3 dvitaškius iš 7 ir prametė visus 4 tritaškius.

Taip pat po tris maču pirmenybių pradžioje laimėjo Bambergo „Brose Baskets“ ir Gyzeno „LTi 46ers“ komandos.

Antrą pergalę čempionate iškovojo ir į penktą vietą pakilo Žygimanto Jonušo Hageno „Phoenix“ klubas, kuris išvykoje 76:63 (23:12, 14:15, 17:27, 22:9) nugalėjo „Mitteldeutcher BC“ krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 6 taškus, sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė. Per 24 minutes (23:42) Ž.Jonušas prametė visus 3 tritaškius, pataikė 2 dvitaškius iš 5 bei abu baudų metimus.

Antrą nesėkmę iš eilės patyrė ir pirmenybių autsaidere tapo Diuseldorfo „Gloria GIANTS“ ekipa su Laimonu Kisieliumi. Lietuvio klubas varžovų aikštėje rezultatu 43:58 (14:9, 7:14, 9:13, 13:22) nusileido Frankfurto „Deutche Bank Skylines“ klubui.

Lietuvis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 5 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir išnaudojo 5 pražangų limitą. L.Kisielius per 21-ą aikštelėje praleistą minutę (21:19) prametė abu tritaškius, pataikė 2 dvitaškius iš 3 bei realizavo 1 baudų metimą iš 2.