2014 05 25 /14:57

Tel Avivo „Maccabi“ klubas atsiprašė Madrido „Real“ komandos už pašaipią žinutę

Šeštadienio vakarą prestižiškiausiame Europos futbolo turnyre Čempionų lygoje triumfavo Madrido „Real“ klubas. Šio klubo krepšininkai žaidė Eurolygos finale, tačiau turėjo pripažinti Tel Avivo „Maccabi“ pranašumą. Izraelio klubas po Čempionų lygos finalo sumanė tai jiems priminti.
„Maccabi“ krepšininkai – Eurolygos čempionai
„Maccabi“ krepšininkai – Eurolygos čempionai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Oficialioje socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje Tel Avivo „Maccabi“ klubas po Madrido „Real“ futbolininkų triumfo paliko tokią žinutę: „Tik norėjome priminti, kad tai vienintelė Europos taurė, kurią šiais metais iškovojo Madrido „Real“ klubas. #YallaMaccabi“

Į tokį klubo akibrokštą sureagavo Madrido „Real“ krepšinio klubo puolėjas Nikola Mirotičius: „Mes taip pat esame Europos krepšinio karaliai. 8 kartus iškovojome Europos taurę. Tik priminimas!“

Į tai atsakė „Maccabi“ krepšininkas Tyrese'as Rice'as: „Nikola Mirotičiau, ar tu buvai komandoje, kuri iškovojo bent vieną iš tų taurių? #KlausimaiKurieReikalaujaAtsakymo.“

Po tokio apsisvaidymo žaibais „Maccabi“ greitai ištrynė savo žinutę.

PAPILDYTA. Sekmadienį Tel Avivo klubas išplatino oficialų pranešimą, kurį nusiuntė Madrido „Real“ klubui. Jame klubas atsiprašė už šį incidentą, teigdamas, kad žinutę paskelbė klubo darbuotojas, tačiau ji buvo skirta jo asmeninei paskyrai, o ne klubo.

Madrido „Real“ krepšinio klubas buvo Eurolygos finalo ketverto favoritas, bet po atkaklios kovos ir pratęsimo 86:96 (16:15, 19:18, 20:20, 18:20, 13:25) krito prieš Tel Avivo „Maccabi“. Izraelio komanda penktą kartą komandos istorijoje tapo Eurolygos čempionais.