Madrido „Real“ klubas tapo vienvaldžiu Eurolygos „Top 16“ varžybų F grupės lyderiu

Madrido „Real“ žaidėjas Ioannis Bourousis
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Madrido „Real“ žaidėjas Ioannis Bourousis
Šaltinis: BNS
0

Trečiąją pergalę iš eilės Eurolygos vyrų krepšinio turnyro „Top 16“ varžybose iškovojo ir vienvaldžiu F grupės lyderiu tapo Madrido „Real“ (Ispanija) klubas.

Trečiadienį pirmosiose trečiojo turo rungtynėse „karališkojo klubo“ krepšininkai namuose 111:87 (17:24, 31:23, 41:21, 22:19) nugalėjo pirmąją nesėkmę patyrusią Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) ekipą.

Po dviejų kėlinių „Real“ pirmavo vos 1 tašku – 58:57. Po didžiosios pertraukos Pablo Laso auklėtiniai per 10 minučių surinko 41 tašką ir po trijų ketvirčių jau pirmavo 21 taško skirtumu – 89:68. Paskutinės dešimt žaidimo minučių tebuvo formalumas.

24 taškais prie pergalės prisidėjo Rudy Fernandezas, 19 – Sergio Rodriguezas, 16 – Nikola Mirotičius.

Svečiams Malcolmas Delaney pelnė 22 taškus, Bryce'as Tayloras – 14, Lucca Staigeris ir Robinas Benzingas – po 12.

"Real" pergalė prieš "Bayern"

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Madrido „Real“ (Ispanija) 3 0 280:235

2. Maskvos CSKA (Rusija) 2 0 161:139

3. Tel Avivo „Maccabi Electra“ (Izraelis) 2 0 175:159

4. Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) 2 1 242:242

5. Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) 0 2 169:179

6. Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 0 2 152:169

7. Belgrado „Partizan“ (Serbija) 0 2 129:151

8. Kauno „Žalgiris“ 0 2 128:161

Į atkrintamąsias varžybas pateks keturios geriausios grupės komandos.