2011 03 07

Majamio „Heat“ pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės, „76ers“ be Dariaus Songailos varžovus įveikė po pratęsimo (nuotraukos, video)

Ketvirtą pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ir į trečią vietą Rytų konferencijoje nukrito Žydrūno Ilgausko Majamio „Heat“ (43 pergalės ir 20 pralaimėjimų) klubas.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį namuose Majamio krepšininkai rezultatu 86:87 (22:18, 27:22, 16:23, 21:24) nusileido antroje pozicijoje Rytuose esančiai Čikagos „Bulls“ (43 pergalės ir 18 pralaimėjimų) komandai.

Lietuvis savo ekipai pelnė 2 taškus, po krepšiais atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, dukart suklydo bei keturis kartus prasižengė. Per mažiau nei 14 žaidimo minučių (13:43) Ž.Ilgauskas pataikė 1 dvitaškį metimą iš 5.

Sėkmingiausiai arenos šeimininkų, kurie namuose patyrė aštuntą nesėkmę per 30 mačų, gretose žaidė LeBronas Jamesas (26 tšk.), Chrisas Boshas (23 tšk.), Dwyane'as Wade'as (20 tšk.) ir Mario Chalmersas (11 tšk.).

27 taškais prie antros iš eilės „Bulls“ krepšininkų pergalės prisidėjo Derrickas Rose'as, 18 – Luolas Dengas, 12 – Carlosas Boozeris (10 sugriebtų kamuolių), 11 – Joakimas Noahas.  Šiame sezone Majamio komanda varžovams iš Čikagos pralaimėjo jau trečią kartą.

Trisdešimt antrą pergalę 62-ose NBA reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo septintą vietą Rytų konferencijoje užimantis Dariaus Songailos Filadelfijos „76ers“ klubas.

Namuose Filadelfijos krepšininkai po pratęsimo rezultatu 125:117 (31:25, 33:31, 16:24, 26:26, 19:11) nugalėjo dvyliktoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią „Golden State Warriors“ (27 pergalės ir 36 pralaimėjimai) komandą.

Lietuvis šiam mačui nebuvo registruotas.

Trigubu dubliu – trečiuoju šį sezoną – prie arenos šeimininkų pergalės prisidėjo Andre Iguodala: 15 taškų, 11 atkovotų kamuolių bei 10 rezultatyvių perdavimų.

Po 20 taškų prie pergalės prisidėjo Thaddeusas Youngas ir Evanas Turneris, 19 – Lou Williamsas, 16 – Jrue Holiday, 12 – Eltonas Brandas, 11 – Jodie Meeksas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Monta Ellisas (27 tšk.), Stephenas Curry (22 tšk.), Dorellas Wrightas (16 tšk.), Davidas Lee (14 tšk. ir 14 sugriebtų kamuolių) bei Louisas Amundsonas (10 taškų).

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius