2010 11 28

Majamio superžvaigždės vėl pralaimėjo (video, visi rezultatai)

Panašu, kad JAV prezidentas Barackas Obama buvo teisus, sakydamas, kad Majamio „Heat“ gerbėjams reikia pakentėti – pergalės ateis. Kol kas ši superkomanda gerbėjų nedžiugina.
Majamio ekipa naująjį NBA sezoną pradėjo nesėkme
Majamio ekipa kol kas pergalėmis nedžiugina / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Heat“ ekipa pralaimėjimą patyrė dvikovoje su Dalaso krepšinininkais. Tai buvo jau aštunta Majamio klubo nesėkmė, „Mavericks“ krepšininkai iškovojo 12 pergalę. Du pirmuosius kėlinio vyko lygių komandų dvikova, tačiau trečiame „Heat“ pateko į savotišką duobę – kėlinys pralaimėtas rezultatu 17:31, o per dvylika paskutinių minučių skirtumą pavyko šiek tiek sumažinti, bet pralaimėjimo neišvengta – 95:106.

Žydrūnas Ilgauskas šiose rungtynėse pirmą kartą šį sezoną nepelnė nė vieno taško. Per 11 aikštelėje praleistrų minučių jis metė 3 kartus, deja, visi metimai skriejo pro šalį. Lietuvis po krepšiais atkovojo 3 kamuolius.

Majamio klube rezultatyviausia buvo superžvaigždžių trijulė – LeBronas Jamesas pelnė 23, Dwyane'as Wade'as ir Chrisas Boshas – po 22. Tačiau sėkmingo lyderių žaidimo pergalei neužteko.

Dalaso ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo 23 taškus surinkęs Caronas Butleris, Dirkas Nowitzkis pridėjo 22.

Po rungtynių Majamio krepšininkai surengė susirinkimą, kuriame pabandė išsiaiškinti, kodėl komandai vis dar nepavyksta pasiekti tokio žaisimo lygio, kokio norėtųsi.