2014 01 16 /23:51

Manto Kalniečio tritaškis padovanojo „Lokomotiv“ pergalę prieš „Galatasaray“

Likus žaisti penkias sekundes Eurolygos „Top 16“ F grupės rungtynėse Mantas Kalnietis pataikė tritaškį ir padovanojo savo komandai pergalę. Krasnodaro „Lokomotiv“ (1/2) išvykoje 63:62 (12:20, 20:15, 19:16, 12:11) patiesė be pergalių likusią Stambulo „Galatasaray“ (0/3).
Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Likus žaisti tris minutes būtent Manto Kalniečio dvitaškis priartino „Lokomotiv“ iki vieno taško (58:59).

Po to Carlosas Arroyo pataikė dvitaškį su pražanga (62:58), o M.Kalnietis prametė tritaškį. „Galatasaray“ suklydo ir Richardas Hendrixas baudų metimais sugrąžino intrigą – 60:62.

Pusantros minutės nė viena komanda nesugebėjo pelnyti taškų, o likus žaisti 28 sekundes M.Kalnietis perėmė kamuolį. Po minutės pertraukėlės lemiamas metimas buvo patikėtas būtent lietuviui ir M.Kalnietis įsmeigė tritaškį. C.Arroyo paskutinę sekundę nepataikė.

Iš viso M.Kalnietis per 27 su puse minutės pelnė 13 taškų (5/6 dvit., 1/4 trit.,), du kartus atkovojo kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo, vieną kamuolį perėmė ir surinko 11 naudingumo balų.

Simas Jasaitis per 11 minučių prametė tritaškį ir atkovojo kamuolį.

„Lokmotiv“: D,Brownas (6/12 dvit., 4 atk. kam., 5 perimt. kam.) 23, M.Williamsas, A.Maričius ir S.Bykovas po 8.

„Galatasaray“: C.Arroyo (6/10 dvit., 2/7 trit., 6 klaid., 6 rez. perd.) 19, P.Mensah-Bonsu (7 atk. kam.) 10, M.Hairstonas 9, Z.Ercegas 8.

Su „Lokomotiv“ klubu kitą savaitę Krasnodare į kovą stos Kauno „Žalgiris“.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius