Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mariaus Runkausko atstovaujamas „Asesoft“ užsitikrino vietą kitame Europos taurės etape

Marius Runkauskas
facebook.com/CSUAsesoft nuotr. / Marius Runkauskas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienį sužaistos likusios septynerios 2014-2015 metų sezono Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyro devintojo turo rungtynės.

Penktąją pergalę iškovojo ir į trečiąją vietą pakilo bei kelialapį į „Last 32“ etapą užsitikrino Ploješčio „Asesoft“ komanda su Mariumi Runkausku, svečiuose po dviejų pratęsimų 112:110 (20:15, 25:23, 22:21, 17:25, 12:12, 16:14) palaužusi Jeruzalės „Hapoel“.

Lietuvio indėlis į pergalę per 30 žaidimo minučių (30:10) – 16 taškų (2/6 dvit., 3/10 trit., 3/4 baud.), 2 sugriebti ir 2 perimti kamuoliai bei rezultatyvus perdavimas.

Antrosios konferencijos E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 7 2 742:686
2. Bandirmos „Banvit“ (Turkija) 6 3 720:688
3. Ploješčio „Asesoft“ (Rumunija) 5 4 749:748
4. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 5 4 679:697
5. Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) 2 7 718:729
6. Belgrado „Partizan“ (Serbija) 2 7 649:709

Trečiąją nesėkmę patyrė antrąją vietą antrosios konferencijos A grupėje užimantis Mindaugo Katelyno Bambergo „Brose Baskets“ klubas, namuose 63:70 (18:13, 14:12, 17:26, 14:19) pralaimėjęs septintąją pergalę iškovojusiems grupės lyderiams Strasbūro SIG (Prancūzija) krepšininkams.

Lietuvis buvo įtrauktas į susitikimo protokolą, tačiau aikštėje nepasirodė.

Pirmosios konferencijos A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Strasbūro SIG (Prancūzija) 8 1 671:626
2. Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija) 6 3 692:594
3. Saragosos CAI (Ispanija) 4 5 753:736
4. Paryžiaus „Levallois“ (Prancūzija) 4 5 678:688
5. Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija) 3 6 673:764
6. Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija) 2 7 648:707

B grupės rungtynių rezultatai:

Kantu „FoxTown“ – Dižono JDA 89:63
Vilerbano ASVEL – Ostendės „Telenet“ 70:78
Kvakenbriuko „Artland Dragons“  – Las Palmaso „Herbalife“ 81:90

Pirmosios konferencijos B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Las Palmaso „Herbalife“ (Ispanija) 9 0 764:638
2. Ostendės „Telenet“ (Belgija) 5 4 685:689
3. Dižono JDA (Prancūzija) 5 4 641:674
4. Kantu „FoxTown“ (Italija) 4 5 661:669
5. Vilerbano ASVEL (Prancūzija) 3 6 678:718
6. Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (Vokietija) 1 8 660:701

C grupės rungtynių rezultatai:

Sevilijos „Baloncesto“ – Nansi SLUC 85:75
Šarlerua „Spirou Belgacom“ – Oldenburgo „Baskets“ 62:75

Pirmosios konferencijos C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Romos „Acea“ (Italija) 7 2 760:693
2. Sevilijos „Baloncesto“ (Ispanija) 5 4 694:666
3. Nansi SLUC (Prancūzija) 5 4 689:680
4. Nimburko ČEZ (Čekija) 4 5 680:698
5. Oldenburgo „Baskets“ (Vokietija) 3 6 657:671
6. Šarlerua „Spirou Belgacom“ (Belgija) 3 6 643:715

Į kitą varžybų etapą – „Last 32“ turnyrą – pateks keturi geriausi kiekvienos grupės klubai, prie kurių prisijungs dvylika į Eurolygos „Top 16“ etapą nepatekusių komandų. Tada 32 ekipos bus padalintos į aštuonias grupes po keturias.

Dvi stipriausios grupės ekipos iškops į kovo 3 dieną prasidėsiantį Europos taurės aštuntfinalio etapą. Europos taurės savininkas automatiškai iškovos kelialapį į 2015-2016 metų sezono Eurolygą.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek