2011 03 30

Marko Jaričius ir D'Oras Fischeris – naudingiausi trečiųjų Eurolygos ketvirtfinalio rungtynių žaidėjai

Naudingiausiais trečiųjų Eurolygos ketvirtfinalio rungtynių žaidėjais tapo po 27 naudingumo balus surinkę Sienos „Montepaschi“ komandos gynėjas Marko Jaričius ir Madrido „Real“ ekipos aukštaūgis D'Oras Fischeris.
Marko Jaričius
Marko Jaričius / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Eurolyga

M.Jaričius rungtynėse su Pirėjo „Olympiacos“ klubu per 24 minutes pelnė 24 taškus (dvitaškiai 8/8, tritaškiai 2/3, baudos 2/2), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, išprovokavo varžovo pražangą bei 3 sykius suklydo.

Sienos ekipa laimėjo eungtynes rezultatu 81:72.

F.Fischeris „Real“ komandos pergale rezultatu 75:66 prieš Valensijos „Power Electronics“ klubą pasibaigusiose rungtynėse per 23 minutes surinko 19 taškų (dvitaškiai 9/9, baudos 1/1), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, 2 sykius suklydo, išprovokavo varžovo pražangą bei 2 kartus prasižengė.

Į penketuką taip pat pateko po 24 naudingumo balus surinkęs Jeremy Pargo (Tel Avivo „Maccabi“), 24 – Dmitris Diamantidis (Atėnų „Panathinaikos“) bei Duško Savanovičius (Valensijos „Power Electronics“), kurio sąskaitoje 22 naudingumo balai.