2011 02 18

Martynas Gecevičius pateko į naudingiausių Eurolygos savaitės žaidėjų penketuką

Naudingiausiu Eurolygos „Top-16“ etapo ketvirtos savaitės žaidėju tapo Atėnų „Panathinaikos“ ekipos puolėjas Antonis Fotsis. 29 metų 209 cm ūgio graikas rungtynėse su Vitorijos „Caja Laboral“ klubu surinko 40 naudingumo balų.
M.Gecevičius
M.Gecevičius / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Krepšininkas per 35 minutes pelnė 22 (dvitaškiai 5/5, tritaškiai 3/5, baudos 3/3) taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą bei išprovokavo 3 pražangas.

Graikijos čempionai laimėjo rungtynes rezultatu 76:74 ir užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.

Antroje vietoje su 28 naudingumo balais liko Tel Avivo „Maccabi“ komandos gynėjas Jeremy Pargo, o trečia pozicija atiteko Malagos „Unicaja“ komandos puolėjui Joelui Freelandui, kuris surinko 25 naudingumo balus.

Ketvirtą poziciją šią savaitę užėmė Vilniaus „Lietuvos ryto“ snaiperis Martynas Gecevičius, kuris surinko 24 naudingumo balus.

Krepšininkas į „Unicaja“ krepšį per 26 minutes įmetė 17 (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 3/5, baudos 2/2) taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 sykius suklydo, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei kartą pažeidė taisykles.

Penketuką baigė Stambulo „Fenerbahce Ulker“ taikliarankis Omeras Onanas, kuris per rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ surinko 23 naudingumo balus.