2011 10 11

Maskvos CSKA Vieningąją lygą pradėjo sensacingu pralaimėjimu

Šio sezono Vieningosios lygos favoritais buvo įvardijami Maskvos „CSKA“ krepšininkai, tačiau Jono Kazlausko auklėtiniai VTB sezoną pradėjo pralaimėjimu. Dviejų lietuvių atstovaujamas klubas 81:83 (20:18, 19:21, 21:15, 21:29) nusileido Sankt Peterburgo „Spartak“ komandai.
Jonas Kazlauskas
Temos: 1 BC Maskvos CSKA

Starto penkete rungtynes pradėjęs Darjušas Lavrinovičius per 27 minutes pelnė 14 taškų (4/4 dvit., 1/2 trit., 3/4 baudų), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 3 kartus prasižengė ir padarė 2 klaidas.

Ramūnas Šiškausas aikštėje praleido 29 minutes, per kurias surinko 12 taškų (2/2 dvit., 2/6 trit., 2/2 baudų), sugriebė 2 kamuolius, atliko perdavimą ir perėmė 2 kamuolius.

Maskvos komandoje debiutavo Andrėjus Kirilenka, kuris į varžovų krepšį įmetė 15 taškų ir atkovojo 5 atšokusius kamuolius.

„Spartak“: Patrickas Beverley 22, Yotamas Halperinas (8 atk. kam.) ir Valerijus Likhodey po 12, Anatolijus Kashirovas 11.

„CSKA“: A.Kirilenko, Aleksėjus Švedas ir Milošas Teodisičius (7 atk. kam.) po 15, D.Lavrinovičius 14, R.Šiškauskas 12.