Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mindaugui Balčiūnui teko aiškintis, kodėl Sėklos sirgalių grupuotei buvo sudarytos išskirtinės sąlygos įsigyti Europos čempionato bilietus

Tomas Balaišis-Sėkla
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Tomas Balaišis-Sėkla
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generaliniam sekretoriui Mindaugui Balčiūnui spaudos konferencijoje teko aiškintis, kodėl platinant bilietus į Europos krepšinio čempionatą išskirtinės sąlygos buvo sudarytos sirgalių grupuotei, kurios lyderiu yra vadinamas Tomas Balaišis-Sėkla.

Kaip žinia, keli šimtai bilietų iš anksto buvo atidėti ištikimiausiais vadinamiems sirgaliams, kurie, pasipuošę atributika ir „apsiginklavę“ būgnais, Lietuvos rinktinę lydi į visas tarptautines varžybas.

Spaudos konferencijoje pasirodęs vieno su sportu nesusijusio leidinio atstovas, prisistatęs ir kaip ištikimas krepšinio aistruolis, priekaištavo federacijai, kad ši vienus sirgalius išskiria iš kitų. Garbaus amžiaus vyras tikino, kad čempionato organizatoriai neturi jokios teisės tai daryti. Jam taip pat pasirodė nesuprantama, kodėl tiek daug vietų skiriama žiniasklaidos atstovams.

„Tomas Balaišis yra vienas iš iniciatyvinės grupės narių, kurie keliauja su rinktine. Kiek žinau, durys registruotis į šią grupę buvo atviros visiems. Jiems buvo rezervuoti bilietai, ir mes jaučiamės šimtu procentų teisūs, nes šie sirgaliai ir papuošia renginį, ir padeda rinktinei laimėti. Nenorėčiau apsiriboti ties vienu žmogumi – tai yra 200 žmonių grupė, kuri išties turės išskirtines vietas arenose. Toks federacijos sprendimas. Be to, mano žiniomis, ne visos vietos iš 200 buvo užpildytos ir dalis bilietų buvo grąžinti į prekybą“, – kalbėjo M.Balčiūnas.

Paklaustas, ar nesibaimina, jog dalis šių išskirtinę teisę įsigyti bilietus gavusių sirgalių netaps bilietų perpardavinėtojais, M.Balčiūnas sakė: „Esu įsitikinęs, kad tai nėra ta grupė, iš kurios kiltų tokia grėsmė. Jis patikino, kad bilietai Sėklai ir kompanijai nebuvo parduoti mažesnėmis kainomis. „Jie už bilietus mokėjo tiek, kiek ir kiti sirgaliai, jokių nuolaidų nebuvo“, – sakė LKF vadovas.

Pasak M.Balčiūno, žiniasklaidai skirtų vietų skaičius ženkliai išaugo tuomet, kai buvo padidintas dalyvaujančių komandų skaičius iki 24. Panevėžyje žiniasklaidai skirta 1200 vietų, Vilniuje – 2000, Kaune – 2200.

„Be to, reikia turėti omeny ir tai, kad Europos čempionatai dažnai kelia didesnį susidomėjimą nei pasaulio čempionatai – ir dėl komandų skaičiaus, ir dėl komandų lygio, konkurencijos ir panašiai. Žurnalistus akredituoja „FIBA Europe“, o mes turime tik patariamąjį balsą. Mes skyrėme tiek vietų, kiek prašė „FIBA Europe“, bet jei liks bent viena neišnaudota vieta, ji grįš į prekybą“, – teigė M.Balčiūnas.

Bilietų į Lietuvos rinktinės rungtynes klausimas tapo itin aštrus po pirmosios bilietų prekybos dienos. Bilietai į pirmojo etapo varžybas Panevėžyje, kur grupės rungtynes žais Lietuvos rinktinė, antrojo etapo rungtynes Vilniuje bei finalo ir mažojo finalo mačus Kaune buvo šluote iššluoti vos startavus prekybai.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek