Moterų lygoje – Kauno klubų pergalės

lmkl
lmkl
0

Lietuvos moterų krepšinio lygoje šeštadienį sužaistos dvejos rungtynės. Abejose pergales šventė Kauno komandos – „LKKA–Aistės“ ir „Laisvė KRS“.

Labai svarbų susitikimą laimėjo „LKKA–Aistės“. Laikinosios sostinės studentės po atkaklios kovos 77:75 nugalėjo Vilniaus MRU penketą. Kaunietėms tai buvo aštunta pergalė, po kurios jos pakilo į antrą turnyro lentelės vietą, o vilnietės, turinčios 5 pergales ir 6 pralaimėjimus, žengia penktos.

Šioje dvikovoje kaunietės puikiai sužaidė pirmą kėlinį, kurį laimėjo 13 taškų. Tačiau įpusėjus rungtynėms rezultatas jau buvo lygus – 44:44. Atkakliose antroje dvikovos pusėje sėkmė vis dėlto šypsojosi šeimininkėms. Nesulaikoma nugalėtojų ekipoje buvo S.Okockytė, ji pelnė 25 taškus. G.Jasiunskaitė prie šio laimėjimo pridėjo 18, L.Svarytė – 17 taškų. Sostinės komandoje pasižymėjo L.Aglinskaitė – 20 taškų, Š.Pavilonytė įmetė 14.

Atkakli buvo ir kita šeštadienio dvikova. „Laisvė KRS“ sugebėjo įveikti „Utenos“ krepšininkes – 64:58. Beje, paskutiniame kėlinyje kaunietės pelnė vos 6, o jų varžovės – 7 taškus. Nugalėtojoms 20 taškų pelnė L.Kinkevičienė, Utenos klube 15 taškų surinko A.Daujadienė.

„Laisvė KRS“ pakilo į trečią vietą, o Utenos ekipa lieka turnyro autsaidere.