2010 04 04

Motiejūnas pelnė 18, Lavrinovičius – 10 taškų

Dvyliktąją pergalę Italijos krepšinio čempionato 24–ojo turo rungtynėse iškovojo Trevizo „Benetton“ komanda, kurios garbę gina Donatas Motiejūnas, namuose 72:70 (14:20, 12:13, 21:18, 25:19) palaužusi Bjelos „Angelico“ krepšininkus.
D.Motiejūnas buvo antras pagal rezultatyvumą
D.Motiejūnas Italijoje demonstruoja solidų žaidimą / „Scanpix“ nuotr.

D.Motiejūnas per 32 minutes surinko 18 taškų (5/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 5/6 baudų), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei kartą prasižengė.

Kelvinas Riversas ir Sandro Nicevičius (6 atk. kam.) prie pergalės pridėjo atitinkamai 21 ir 17 taškų.

Pralaimėjusiems Kieronas Achara (6 atk. kam.) surinko 20, Pietro Aradori – 17, Joe Smithas – 11 taškų.

Lavrinovičius žaidė nedaug, bet rezultatyviai

23 pergalę 24–ajame Italijos krepšinio pirmenybių susitikime šventė Sienos „Montepaschi“ klubas, kuriam atstovauja Kšyštofas Lavrinovičius, svečiuose 96:72 (24:18, 18:17, 25:16, 29:21) sutriuškinęs Varezės „Cimberio“ krepšininkus.

Lietuvis rungtyniavo 19 minučių, surinko 10 taškų (4/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir prasižengė 3 kartus.

Romainas Sato nugalėtojams pelnė 16, Shaunas Stonerookas (6 atk. kam.) – 13, Nikos Zisis – 12, Davidas Hawkinsas ir Terrellas McIntyre'as – po 10 taškų.

Pralaimėjusiems Marko Tušekas įmetė 24, Lorenzo Gergati ir Giacomo Galanda – po 12 taškų.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius